STATUS QUO

петиция, отопление, президент

Львів’янин звернувся до президента з приводу опалення

Львів’янин Віталій Крижановський сьогодні, 19 квітня, на сайті електронних петицій Президента України зареєстрував прохання дозволити встановлювати індивідуальне опалення в багатоповерхівках.

“Враховуючи досвід європейських країн, а також зношеність існуючих мереж теплопостачання та гарячого водопостачання, готовність українців інвестувати у власне майбутнє та незалежність - прошу відмінити заборону на встановлення індивідуального опалення в окремих квартирах багатоквартирних житлових будинків. Ця відміна призведе до більш раціонального використання природного газу та суттєво знизить ціни на опалення жителям країни“, - вважає автор петиції.


Львовянин Виталий Крыжановский сегодня, 19 апреля, на сайте электронных петиций Президента Украины зарегистрировал просьбу разрешить устанавливать индивидуальное отопление в многоэтажках.

"Учитывая опыт европейских стран, а также изношенность существующих сетей теплоснабжения и горячего водоснабжения, готовность украинцев инвестировать в собственное будущее и независимость - прошу отменить запрет на установку индивидуального отопления в отдельных квартирах многоквартирных жилых домов. Эта отмена приведет к более рациональному использованию природного газа и существенно снизит цены на отопление жителям страны", - считает автор петиции.

Автор: Тетяна Костенко