STATUS QUO

У центрі Львова пограбували студентку

У Львові правоохоронці затримали жителя Кам’янка-Бузького району, причетного до пограбування студентки. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Галицький відділ поліції звернулася 17-річна студентка із заявою про те, що 12 березня близько 03.40 її пограбував невідомий. Він відібрав у дівчини гаманець, в якому знаходились гроші в сумі 600 гривень, банківські картки, паспорт громадянина України та студентський квиток.

Правоохоронці встановили, що до вчинення правопорушення причетний 20-річний мешканець Кам’янка-Бузького району. Йому повідомлено про підозру у скоєнні злочину за ч.1 ст.186 Кримінального кодексу України (грабіж). Санкція статті передбачає покарання – включно до позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Досудове розслідування триває.


Во Львове правоохранители задержали жителя Каменка-Бугского района, причастного к ограблению студентки. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Галицкий отдел полиции обратилась 17-летняя студентка с заявлением о том, что 12 марта около 03.40 ее ограбил неизвестный. Он отобрал у девушки кошелек, в котором находились деньги в сумме 600 гривен, банковские карточки, паспорт гражданина Украины и студенческий билет.

Правоохранители установили, что к совершению правонарушения причастен 20-летний житель Каменка-Бугского района. Ему сообщено о подозрении в совершении преступления по ч.1 ст.186 Уголовного кодекса Украины (грабеж). Санкция статьи предусматривает наказание - вплоть до лишения свободы на срок до четырех лет.

Досудебное расследование продолжается.