STATUS QUO

Психлікарню зі Львова хочуть перенести у село

Львівська обласна рада планує перереєструвати психіатричну лікарню, що на вул. Кульпарківська, зі Львова в село Заклад. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у фейсбук. 

Міський голова Львова Андрій Садовий закликає депутатів Львівської обласної ради не підтримувати рішення про перереєстрацію обласної психіатричної лікарні, що на вул. Кульпарківській, зі Львова в село Заклад. За його словами, таке рішення призведе до грубого порушення бюджетного та податкового законодавства.

"Сьогодні дізнався, що Львівська обласна рада планує юридично перенести психіатричну лікарню з Кульпарківської вулиці. Знаєте куди? В село Заклад Миколаївського району. Фактично лікарню "переносять" лише на папері, штучно і з єдиною метою — забрати гроші. Якщо таке рішення буде прийнято, то громада Львова втратить протягом року від 10 до 14 мільйонів податку на доходи фізичних осіб. Це ті гроші, які, в тому числі, йдуть на благоустрій, ремонт доріг та хідників біля лікарні. Я просто хочу нагадати Львівській обласній раді, що вона представляє інтереси територіальних громад області. І Львів є не лише обласним центром, але й за чисельністю становить третину нашої області. За таким принципом Львівську обласну раду можна перенести у Тернопільську, або Харківську області. Чому б ні? Давайте будемо мудрими", — зазначив у дописі на своїй сторінці у соціальній мережі міський голова Львова Андрій Садовий.


Львовский областной совет планирует перерегистрировать психиатрическую больницу на ул. Кульпарковская, из Львова в село Заклад. Об этом сообщил городской голова Львова Андрей Садовый на своей странице в фейсбук. 

Городской голова Львова Андрей Садовый призывает депутатов Львовского областного совета не поддерживать решение о перерегистрации областной психиатрической больницы, что на ул. Кульпарковской, из Львова в село Заклад. По его словам, такое решение приведет к грубому нарушению бюджетного и налогового законодательства.

"Сегодня узнал, что Львовский областной совет планирует юридически перенести психиатрическую больницу с Кульпарковской улицы. Знаете куда? В село Заклад Николаевского района. Фактически больницу "переносят" только на бумаге, искусственно и с единственной целью - забрать деньги. Если такое решение будет принято, то община Львова потеряет в течение года от 10 до 14 млн грн налога на доходы физических лиц. Это те деньги, которые, в том числе, идут на благоустройство, ремонт дорог и тротуаров возле больницы. Я просто хочу напомнить областной раде, что она представляет интереси территориальных общин области. И Львов является не только областным центом, но и по численности составляет треть нашей области. По такому принципу Львовский областной совет можно перенести в Тернопольскую, или Харьковскую области. Почему бы нет? Давайте будем мудрыми", - отметил в записи на своей странице в социальной сети городской голова Львова Андрей Садовый.