STATUS QUO

У Львові людям, які пережили Голодомор, збільшили розмір допомоги

У Львові людям, які пережили Голодомор, виплатять матеріальну допомогу. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

До Дня пам’яті жертв Голодомору, у Львові виплатять одноразову матеріальну допомогу людям, які пережили Голодомор 1932−1933 років. Цю допомогу отримають 112 львів’ян. Загалом в управлінні соціального захисту міста на ці виплати передбачили 224 тисячі гривень.

"Ми щорічно вшановуємо людей, які пережили трагічні події 1932−1933 років. Це той мінімум, який ми можемо для них зробити. Тож ми намагаємось не тільки кожного року передбачити кошти на ці виплати, а й збільшити їх. Цього року, скажімо, кожна людина отримає матеріальну допомогу в розмірі 2 тисяч гривень, тоді як торік ця виплата становила 1 тисячу гривень".

Начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин

Нагадаємо, День пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій вшановують в Україні щорічно, у четверту суботу листопада. За даними істориків, упродовж 1932−1933 років жертвами голоду в Україні, що виник внаслідок адміністративних заходів радянської влади, стали десятки мільйонів людей.


Во Львове людям, которые пережили Голодомор, выплатят материальную помощь. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Ко Дню памяти жертв Голодомора, во Львове выплатят единовременную материальную помощь людям, которые пережили Голодомор 1932-1933 годов. Эту помощь получат 112 львовян. Всего в управлении социальной защиты города на эти выплаты предусмотрели 224000 гривен.

"Мы ежегодно чествуем людей, переживших трагические события 1932-1933 годов. Это тот минимум, который мы можем для них сделать. Поэтому мы стараемся не только ежегодно предусмотреть средства на эти выплаты, но и увеличить их. В этом году, например, каждый человек получит материальную помощь в размере 2 тысяч гривен, тогда как в прошлом году эта выплата составляла 1000 гривен".

Начальник управления социальной защиты Львовского городского совета Игорь Кобрин

Напомним, День памяти жертв Голодомора и политических репрессий почтили в Украине ежегодно, в четвертую субботу ноября. По данным историков, в течение 1932-1933 годов жертвами голода в Украине, возникшего в результате административных мер советской власти, стали десятки миллионов людей.