STATUS QUO

Затримано львів'янина, який вдарив ножем 17-річного хлопця

Оперативники розшукали зловмисника, причетного до заподіяння ножового поранення неповнолітньому у Львові. 46-річному раніше неодноразово судимому львів’янину загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Шевченківський відділ поліції 11 жовтня о 7.30 надійшло повідомлення від медиків про те, що у лікарню госпіталізовано хлопця з проникаючим ножовим пораненням живота.

Поліцейські встановили, що тілесні ушкодження 17-річний львів’янин отримав 10 жовтня близько 17.30 на вулиці Мазепи під час конфлікту з невідомим чоловіком.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від п’яти до восьми років позбавлення волі.

"Оперативники Головного управління Нацполіції Львівщини та Шевченківського відділу поліції встановили, що до скоєння злочину причетний раніше неодноразово судимий 46-річний львів’янин. Правоохоронці його розшукали в Івано-Франківську. Наразі  проводяться усі необхідні слідчі дії, вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу та повідомлення про підозру у скоєнні злочину", – розповів заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Тарас Сабанюк.

Триває досудове розслідування.


Оперативники разыскали злоумышленника, причастного к причинению ножевого ранения несовершеннолетнему во Львове. 46-летнему ранее неоднократно судимому львовянину грозит от пяти до восьми лет лишения свободы. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Шевченковский отдел полиции 11 октября в 7.30 поступило сообщение от медиков о том, что в больницу госпитализировали парня с проникающим ножевым ранением живота.

Полицейские установили, что телесные повреждения 17-летний львовянин получил 10 октября около 17.30 на улице Мазепы во время конфликта с неизвестным мужчиной.

По данному факту было открыто уголовное производство по ч.1 ст.121 (умышленное тяжкое телесное повреждение) Уголовного кодекса Украины. Санкция статьи предусматривает от пяти до восьми лет лишения свободы.

"Оперативники Главного управления Нацполиции Львовщины и Шевченковского отдела полиции установили, что к совершению преступления причастен ранее неоднократно судимый 46-летний львовянин. Правоохранители его разыскали в Киеве. Проводятся все необходимые следственные действия, решается вопрос об избрании ему меры пресечения и сообщении о подозрении в совершении преступления", - рассказал заместитель начальника Главного управления Национальной полиции во Львовской области полковник полиции Тарас Сабанюк.

Продолжается досудебное расследование.