STATUS QUO

У Львові парафіянка обікрала церковні квітники

У Львові 16 жовтня, біля церкви було вкрадено кущі рододендронів та азалії. Про це повідомляє Храм Святого Архистратига Михаїла, інформує "Варта 1". 

Цього тижня у середу зауважили, що з дерев’яних квітників, що біля входу до церкві, не стало висаджених там кущів Рододендронів (3шт), лишились тільки опустіли квітники.

“Уявіть собі, 16.10. в ночі о 02.34 годині, одна пані у світлий куртці, вік, думаю, біля 50-ти, виходить по сходах, наближаючи до дверей нашого храму, лівою рукою гладить ялиночку, перед храмом побожно хреститься, повертається праворуч, кидає непомітний пронизливий погляд через лобове скло таксі (водій напевно був змучений та спав…), опісля ця пані іде до хреста, знов хреститься, потім розвертаєтеся, свою голову ховає під капюшон своєї світлої куртки і спокійно витягає кущ Рододендрону і кладе у свій кульок, опісля зникає з поля зору камери відеоспостереження і через 20 хвилин зі сторону вулиці Лисенка наближаєтеся та сама загадочна жіноча постать до інших Рододендронів (напроти Розповсюдження Свічадо), витягає та бере і ті, опісля повертається в напрямку вул. Лисенка, виходить ще на газон, там де статуя Богородиці, і ще забирає два куща Азаліі…” – йдеться в повідомленні.


Во Львове 16 октября, возле церкви были украдены кусты рододендрона и азалии. Об этом сообщает Храм Святого Архистратига Михаила, информирует "Варта 1". 

На этой неделе в среду отметили, что из деревянных цветников, что у входа в церкви, не стало высаженных там кустов рододендрона (3шт), остались только опустевшие цветники.

"Представьте себе, 16.10. ночью в 02.34 часов, одна дама в светлой куртке, возраст, думаю, около 50-ти, выходит по лестнице, приближаясь к двери нашего храма, левой рукой гладит елочку, перед храмом набожно крестится, поворачивается направо, бросает незаметный пронзительный взгляд через лобовое стекло такси (водитель наверняка устал и спал ...), после эта дама идет к кресту, снова крестится, потом разворачиваетесь, голову прячет под капюшон своей светлой куртки и спокойно вытягивает куст рододендрона и кладет в свой пакет, после исчезает из поля зрения камеры видеонаблюдения и через 20 минут со сторону улицы Лысенко приближается та самая загадочно женская фигура к другим рододендронам (напротив Распространения Свичадо), вытягивает и берет и те, после возвращается в направлении ул. Лысенко, выходит еще на газон, там где статуя Богородицы, и еще забирает два куста азалии..."- говорится в сообщении.