STATUS QUO

У Львові чоловіка затримали за розбещення дітей

У Львові поліцейські затримали зловмисника, причетного до розбещення двох дітей. Проводяться першочергові слідчі дії, встановлюються обставини події. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В поліції 16 серпня близько 22.00 надійшло повідомлення від львів’янки про те, що сусід насильно утримував двох її синів віком 7 та 10 років, побив їх та вчиняв розпусні дії.

На місті події працювала слідчо-оперативна група працівники ювенальної превенції та інших підрозділів поліції. Встановлено, що до злочину причетний 35-річний львів’янин. Він затриманий в порядку ст. 208 КПК України. Невдовзі суд обере йому міру запобіжного заходу.

За словами затриманого у такий спосіб він вирішив провчити хлопчиків, котрі ображали його дитину. 

За цим фактом відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та ч.2 ст.156 (розбещення неповнолітніх) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене статтями, - позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.


Во Львове полицейские задержали злоумышленника, причастного к развращению двух детей. Проводятся первоочередные следственные действия, устанавливаются обстоятельства происшествия. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В полиции 16 августа около 22.00 поступило сообщение от львовянки о том, что сосед насильно удерживал двух ее сыновей в возрасте 7 и 10 лет, избил их и совершал развратные действия.

На месте происшествия работала следственно-оперативная группа работники ювенальной превенции и других подразделений полиции. Установлено, что к преступлению причастен 35-летний львовянин. Он задержан в порядке ст. 208 УПК Украины. Вскоре суд изберет ему меру пресечения.

По словам задержанного таким образом он решил проучить мальчиков, которые оскорбляли его ребенка.

По данному факту открыто уголовное производство по ч.2 ст.146 (незаконное лишение свободы или похищение человека) и ч.2 ст.156 (развращение несовершеннолетних) Уголовного кодекса Украины. Максимальное наказание, предусмотренное статьями, - лишение свободы на срок от пяти до восьми лет с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до трех лет или без такового.