STATUS QUO

У Дрогобицькому районі четверту добу у лісі шукають чоловіка

Рятувальники продовжують шукати зниклого чоловіка, який 16 серпня пішов у ліс та не повернувся. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України у Львівській області.

16 серпня о 23:20 до рятувальників надійшло повідомлення, що в с. Верхні гаї Дрогобицького району о 06:20 пішов в ліс та не повернувся 49-річний житель села.

17 серпня для пошуково-рятувальних робіт було залучено пошуково-рятувальне відділення 2-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України в складі 5 людей, 1 собака та 1 одиниця спецтехніки.

18 серпня для пошуково-рятувальних робіт було залучено 5 людей, 1 собака та 1 одиниця спецтехніки. Станом на учора 18:25 пошукові роботи завершено, заблукалого не знайдено.


Спасатели продолжают искать пропавшего мужчину, который 16 августа ушел в лес и не вернулся. Об этом сообщает пресс-служба ГСЧС Украины во Львовской области.

16 августа в 23:20 к спасателям поступило сообщение, что в с. Верхние рощи Дрогобычского района в 06:20 пошел в лес и не вернулся 49-летний житель села.

17 августа для поисково-спасательных работ было привлечено поисково-спасательное отделение 2-го Специального центра быстрого реагирования ГСЧС Украины в составе 5 человек, 1 собака и 1 единица спецтехники.

18 августа для поисково-спасательных работ было привлечено 5 человек, 1 собака и 1 единица спецтехники. По состоянию на вчера 18:25 поисковые работы завершены, заблудившегося не нашли.