STATUS QUO

На Львівщині жінка потрапила під поїзд

На Львівщині поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом травмування жінки внаслідок наїзду потяга. 63-річну річну жительку Буського району госпіталізовано в реанімаційне відділення. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Буське відділення поліції 18 серпня надійшло повідомлення про те, що близько 12.00 в селищі Красне жінка потрапила під потяг. Як попередньо встановили поліцейські, пасажирський поїзд сполученням Івано-Франківськ – Київ неподалік станції Красне травмував 63-річну мешканку Буського району, яка перебувала на колії. Жінку госпіталізовано в реанімаційне відділення.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.276 (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від двох до семи років позбавлення волі.

Проводиться досудове розслідування.


На Львовщине полицейские открыли уголовное производство по факту травмирования женщины в результате наезда поезда. 63-летнюю летнюю жительницу Бусского района госпитализированы в реанимационное отделение. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Бусское отделение полиции 18 августа поступило сообщение о том, что около 12.00 в поселке Красное женщина попала под поезд. Как предварительно установили полицейские, пассажирский поезд сообщением Ивано-Франковск - Киев возле станции Красное травмировал 63-летнюю жительницу Бусского района, которая находилась на пути. Женщина госпитализирована в реанимационное отделение.

По данному факту открыто уголовное производство по ч.2 ст.276 (нарушение правил безопасности движения или эксплуатации железнодорожного, водного или воздушного транспорта) Уголовного кодекса Украины. Санкция статьи предусматривает от двух до семи лет лишения свободы.

Проводится досудебное расследование.