STATUS QUO

Сьогодні на виконкомі вирішуватимуть долю магазину "Океану" у Львові

Сьогодні о 12:00 відбудеться позачергове засідання виконкому щодо "Океану". Про це на своїй сторінці у facebook повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. 

"Забудовник не просто порушив умови і обманув місто. Він наплював в обличчя львів‘янам. Готуємо дуже нестандартні і жорсткі рішення", - написав він.

За даними голови ГО "Варта 1" Ігоря Зінкевича, на засіданні виконкому має прийти Остап Патик - син Володимира Патика – людини, яка створила це полотно з мозаїки. 

Нагадаємо, учора за дорученням міського голови Львова, Інспекція Держархбудконтролю м. Львова розпочала позапланову перевірку об’єкту — будівлі колишнього магазину "Океан" (вул. В. Великого, 26-а) на предмет дотримання містобудівного законодавства. В разі виявлення фактів порушення містобудівних умов та обмежень чи відхилень від проекту, місто вимагатиме анулювати дозвіл на початок виконання будівельних робіт, а також винесе припис про зупинення будівельних робіт. Водночас забудовник обіцяє, що мозаїку, яка була на стіні колишнього магазину "Океан", буде відновлено в тому ж орнаменті.


Сегодня в 12:00 состоится внеочередное заседание исполкома по поводу "Океана". Об этом на своей странице в facebook сообщил городской голова Львова Андрей Садовый. 

"Застройщик не просто нарушил условия и обманул город. Он наплевал в лицо львовянам. Готовим очень нестандартные и жесткие решения", - написал он.

По данным председателя ОО "Варта 1" Игоря Зинкевича, на заседании виокнкому должен прийти Остап Патык - сын Владимира Патыка - человека, который создал это полотно из мозаики. 

Напомним, вчера по поручению городского головы Львова, Инспекция ГАСК г. Львова начала внеплановую проверку объекта - здания бывшего магазина "Океан" (ул. В. Великого, 26-а) на предмет соблюдения градостроительного законодательства. В случае выявления фактов нарушения градостроительных условий и ограничений или отклонений от проекта, город потребует аннулировать разрешение на начало выполнения строительных работ, а также вынесет предписание о приостановлении строительных работ. В то же время застройщик обещает, что мозаика, которая была на стене бывшего магазина "Океан", будет восстановлена в том же орнаменте.