STATUS QUO

детская площадка, цирк, дети с особыми потребностями

Біля львівського цирку облаштують дитячий майданчик

Біля львівського цирку реконструюють дитячий майданчик, де буде облаштована зона для дітей з особливими потребами. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

На дитячому майданчику поруч з львівським цирком завершують ремонтні роботи. При підготовці проекту було враховано думку мешканців щодо елементів дитячого майданчика та зібрано основні побажання щодо його зовнішнього вигляду. Зокрема, майданчик розділено на чотири вікові зони, а також облаштовано зону для дітей з особливими потребами.

"Найважливіше, що на цьому дитячому майданчику ми маємо дитячі каруселі, які пристосовані для дітей з особливими потребами. Це не перший такий наш майданчик і, я думаю, що ми цю практику будемо впроваджувати і на інших майданчиках. В цьому році ми плануємо відновити і збудувати нових 24 майданчики. На сьогоднішній день в роботі 9 майданчиків, які за своїм дизайном та спорудами відрізняються від тих, які були в попередніх роках", - наголосила директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Галина Слічна.

На реалізацію проекту відновлення дитячого майданчика із бюджету міста виділили 1,4 млн грн.

Роботи з облаштування майданчика триватимуть до кінця липня.


У львовского цирка реконструируют детскую площадку, где будет обустроена зона для детей с особыми потребностями. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

На детской площадке рядом с львовским цирком завершают ремонтные работы. При подготовке проекта было учтено мнение жителей относительно элементов детской площадки и собраны основные пожелания относительно его внешнего вида. В частности, площадка разделена на четыре возрастные зоны, а также оснащена зоной для детей с особыми потребностями.

"Самое важное, что на этом детской площадке мы имеем детские карусели, которые приспособлены для детей с особыми потребностями. Это не первая наша площадка и, я думаю, что мы эту практику будем внедрять и на других площадках. в этом году мы планируем восстановить и построить новых 24 площадки. На сегодняшний день в работе 9 площадок, которые по своему дизайну и сооружениями отличаются от тех, которые были в предыдущие годы", - отметила директор департамента гуманитарной политики Львовского Го ой совета Галина Сличная.

На реализацию проекта восстановления детской площадки из бюджета города выделили 1,4 млн грн.

Работы по обустройству площадки продлятся до конца июля.

Автор: Тетяна Костенко