STATUS QUO

Київстар Бізнес пропонує клієнтам послугу захисту від DDoS-атак

Новий сервіс комплексного захисту AntiDDoS відстежує та автоматично блокує кібератаки, спрямовані на обмеження доступу до IT-систем чи ресурсів компанії.

Київстар розширює екосистему продуктів для бізнес-клієнтів новим актуальним сервісом AntiDDoS - багаторівневим захистом від спрямованого шкідливого трафіку, ефективність якого перевірено на власних IT-системах та мережі оператора. В основі сервісу - рішення FortiDDoS від розробника Fortinet.

У наш час захист від кіберзагроз - це невід’ємна складова розбудови бізнес-процесів компанії. Адже можна скільки завгодно приділяти час стратегії розвитку бізнесу, впроваджувати нові методи заради збільшення прибутків, але в одну мить втратити все через блокування робочих ресурсів зловмисниками, - прокоментував Костянтин Вечір, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. - Київстар знає, як протистояти таким загрозам і допомагає клієнтам захищати від них свій бізнес.

Сервіс AntiDDoS працює в інтернет-мережі Київстар. Він відстежує структуру трафіку, що надходить з інтернету в підмережі (ресурси) клієнта. Щойно система виявляє відхилення від легітимного трафіку, він автоматично переспрямовується на очищення і тільки після цього потрапляє до клієнта.

Серед основних переваг AntiDDoS:

  • Постійний моніторинг трафіку та автоспрацювання на події. Система працює в автоматичному режимі без необхідності втручання оператора - незалежно від типу і масштабу атаки. Зменшення ризику "хибного спрацювання".
  • Всебічна перевірка аномалій.Робота з трафіком базується не лише на сигнатурному аналізі, а й з використанням машинного навчання, що дозволяє захищати системи від відомих та невідомих атак нового типу.
  • Високоефективне апаратне рішення. 100% перевірка пакетів:двонаправлене виявлення, протидія атакам DDoS рівнів 3, 4 та 7, в т.ч. об'ємним, атакам SSL Renegotiation/HTTP.
  • Розширений захист від атак на базі DNS. 100% перевірка всього DNS-трафіку для захисту від широкого спектра об'ємних, застосункових та аномальних атак на основі DNS.
  • Звіти. Вбудовані засоби комплексної звітності. Централізована звітність про події.
  • Зручне розгортання, налаштування та використання.
  • Підключити AntiDDoS можна до наявного каналу інтернет від Київстар. Упродовж 14-30 днів після підключення сервіс "вивчатиме" трафік клієнта, щоб у подальшому використовувати отримані дані для постійного моніторингу

Отримати більше інформації та замовити консультацію щодо використання сервісу можна на офіційному сайті Київстар.