STATUS QUO

мисс, Сеул, конкурс, Горинюк

Львів'янка представлятиме Україну на конкурсі "Міс Європа" (фото)

Переможиця телевізійного соцпроекту "Міс Львів-2015", володарка титулу Miss International Ukraine-2015, львівська красуня Ніна Горинюк поїде у травні на конкурс "Міс Європа", який цьогоріч відбудеться у Південній Кореї (Сеулі). Про це повідомляє "Дивись. Інфо".

Ніна Горинюк ставить собі амбітну ціль — увійти у фінал “Міс Європа”, а відтак довести, що саме українки мають харизму та справжню красу. Нагадаємо, торік переможницею конкурсу “Міс Європа” стала українка Діана Старкова, яка представляла Францію.

Ліцензія на відправлення учасниці від України на “Міс Європу” належить ТзОВ “Міс Львів”, який існує з 2004, а з 2016 року отримав ребрендинг – Miss TV. У 2015 року “Міс Львів” постав у телепроекті соціального формату, де дівчата реалізовували власні соцпроекти. Тоді в цьому конкурсі перемогу здобула Ніна Горинюк. Торік красуня представляла Україну у Німеччині на конкурсі “Топ-модель”, а перед тим поїхала у Японію (Токіо) на Miss International.

Сьогодні Ніна робить телевізійну кар’єру, працює ведучою City Life TV.

" На будь-якому міжнародному конкурсі намагаюся збагатитися традиціями країни, а не лише показати, що українки варті корони. Корону треба доводити саме соціальною активністю, а не простим дефілювання по подіумі", - зізнається красуня.


Победительница телевизионного соцпроекта "Мисс Львов-2015", обладательница титула Miss International Ukraine-2015, львовская красавица Нина Горинюк поедет в мае на конкурс "Мисс Европа", который в этом году состоится в Южной Корее (Сеуле). Об этом сообщает "Дивись. Инфо".

Нина Горинюк ставит себе амбициозную цель - войти в финал "Мисс Европа", доказав, что украинці имеют харизму и истинную красоту. Напомним, в прошлом году победительницей конкурса "Мисс Европа" стала украинка Диана Старкова, которая представляла Францию.

Лицензия на отправку участницы от Украины на "Мисс Европу" принадлежит ООО "Мисс Львов", который существует с 2004 года, а с 2016-го получил ребрендинг - Miss TV. В 2015 году "Мисс Львов" появился в телепроекте социального формата, где девушки реализовывали собственные соцпроекты. Тогда в этом конкурсе победу одержала Нина Горинюк. В прошлом году красавица представляла Украину в Германии на конкурсе "Топ-модель", а перед тем уехала в Японию (Токио) на Miss International.

Сегодня Нина работает ведущей City Life TV.

"На любом международном конкурсе стараюсь обогатиться традициями страны, а не только показать, что украинцы достойны короны. Корону надо доказывать именно социальной активностью, а не простым дефиле по подиуму", - признается красавица.

Автор: Тетяна Костенко