STATUS QUO

граница, Польща, Малнов

76-річний поляк забрів до України

На Львівщині прикордонники виявили 76-річного громадянина Польщі, який  прямував в Україну із Польщі. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

Прикордонники відділу "Малнів" Мостиського загону під час патрулювання та перевірки контрольно-слідової смуги виявили сліди людини, що вели в напрямку України. Було розпочато пошук невідомого, до якого залучили також і членів громадського формування з охорони кордону. Через деякий час жителі прикордоння повідомили дільничному інспектору, що бачили літнього чоловіка на околиці села.

Порушника затримали за 1,5 кілометра від кордону, ним виявився громадянин Польщі, без документів, зі слів, віком 76-років. Чоловік повідомив, що порушив кордон ненавмисно, і попросив повернути його додому.

Після розгляду судом справи про адміністративне правопорушення громадянина буде передано на територію Польщі.


На Львовщине пограничники обнаружили 76-летнего гражданина Польши, который направлялся в Украину из Польши. Об этом сообщает пресс-служба Госпогранслужбы Украины.

Пограничники отдела "Малнов" Мостиского отряда во время патрулирования и проверки контрольно-следовой полосы обнаружили следы человека, ведущие в направлении Украины. Были начаты поиски неизвестного, к ним привлекли также и членов общественного формирования по охране границы. Через некоторое время жители приграничья сообщили участковому инспектору, что видели пожилого мужчину на окраине села.

Нарушителя задержали за 1,5 километра от границы, им оказался гражданин Польши, без документов, по его словам – в возрасте 76 лет. Мужчина сообщил, что нарушил границу нечаянно, и попросил вернуть его домой.

После рассмотрения судом дела об административном правонарушении гражданин будет передан на территорию Польши.

Автор: Тетяна Костенко