STATUS QUO

У Дрогобичі пограбували магазин

У Дрогобичі небайдужі громадяни разом з дільничним офіцером поліції затримали зловмисника, причетного до пограбування магазину. Затриманому загрожує покарання – до чотирьох років позбавлення волі. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Подія сталась 17 жовтня близько 16.25 у місті Дрогобич. В один із магазинів, розташований на вулиці Грушевського, зайшов чоловік, взяв з вітрини жіночі парфуми та вибіг з товаром на вулицю.

Працівниця магазину намагалась зупинити чоловіка, проте її спроби виявились марними. На заклики жінки про допомогу відреагували небайдужі перехожі та дільничний офіцер поліції, котрий саме був неподалік місця події. Спільними зусиллями вони затримали зловмисника - 46-річного мешканця району. Речові докази у нього вилучені.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.186 (грабіж) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до чотирьох років позбавлення волі. Зловмисник затриманий в порядку ст.208 КПК України, невдовзі суд обере для нього міру запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.


В Дрогобыче неравнодушные граждане вместе с участковым офицером полиции задержали злоумышленника, причастного к ограблению магазина. Задержанному грозит наказание - до четырех лет лишения свободы. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Событие произошло 17 октября около 16.25 в городе Дрогобыч. В один из магазинов, расположенный на улице Грушевского, зашел человек, взял с витрины женские духи и выбежал с товаром на улицу.

Работница магазина пыталась остановить мужчину, но ее попытки оказались тщетными. На призывы женщины о помощи отреагировали неравнодушные прохожие и участковый офицер полиции, который как раз был неподалеку от места происшествия. Совместными усилиями они задержали злоумышленника - 46-летнего жителя района. Вещественные доказательства у него изъяты.

По данному факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.186 (грабеж) УК Украины. Максимальное наказание, предусмотренное санкцией статьи, - до четырех лет лишения свободы. Злоумышленник задержан в порядке ст.208 УПК Украины, вскоре суд изберет для него меру пресечения. Досудебное расследование продолжается.