STATUS QUO

У львів'янина в гаражі виявили пістолети

Поліцейські виявили в гаражі львів’янина пістолети та наркотики. Вони вилучені та скеровані на експертне дослідження. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Працівники Личаківського відділу поліції 17 жовтня в гаражі, що належить 40-річному львів’янину, виявили два предмети, схожі на пістолети, та набої. Крім того, у шафі знаходився кущ, схожий на коноплю, а на даху автомобіля Honda Civic сушилися листки канабісу. 

Знайдене вилучено та скеровано на експертизу.

Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами)  та ч.1 ст.309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України. Максимальне покарання, передбачене статтями, - позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Проводиться досудове розслідування.


Полицейские обнаружили в гараже львовянина пистолеты и наркотики. Они изъяты и направлены на экспертное исследование. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Работники Лычаковского отдела полиции 17 октября в гараже, принадлежащем 40-летнему львовянину, обнаружили два предмета, похожие на пистолеты, и патроны. Кроме того, в шкафу находился куст, похожий на коноплю, а на крыше автомобиля Honda Civic сушились листья каннабиса.

Найденное изъято и направлено на экспертизу.

Открыто уголовное производство по ч.1 ст.263 (незаконное обращение с оружием, боевыми припасами или взрывчатыми веществами) и ч.1 ст.309 (незаконное производство, изготовление, приобретение, хранение, перевозка или пересылка наркотических средств, психотропных веществ или их аналогов без цели сбыта) УК Украины. Максимальное наказание, предусмотренное статьями, - лишение свободы на срок от трех до семи лет.

Проводится досудебное расследование.