STATUS QUO

Львівські патрульні "випадково" затримали грабіжника

Патрульні, які вийшли пообідати, затримали чоловіка, який, ймовірно, причетний до грабежа. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

Сьогодні, близько половини третьої ночі, екіпаж патрульних 2-го батальйону повідомив чергову службу, що бере перерву на обід. На вулиці Сянській інспектори зайшли у сквер, щоб попити кави, та побачили там чотирьох осіб. Один з них був у безпорадному стані. Спершу патрульні подумали, що троє допомагають своєму товаришу, який перебуває в стані сп’яніння.

Офіцери підійшли ближче, і тоді невідомі покинули чоловіка та швидким кроком почали віддалятися. Патрульні побачили, що на землі розкидані речі, а біля чоловіка лежить розкрита сумка, і наказали особам зупинитися. Ті почули вказівку патрульних та почали розбігатися в різні сторони. Одного з них інспектори наздогнали. Потерпілому викликали бригаду швидкої медичної допомоги.

На місці працювали слідчі Галицького відділу поліції. Попередня кваліфікація - грабіж.


Патрульные, которые вышли пообедать, задержали мужчину, который, вероятно, причастен к грабежу. Об этом сообщает Патрульная полиция Львовской области.

Сегодня, около половины третьего ночи, экипаж патрульных 2-го батальона сообщил в дежурную службу, что берет перерыв на обед. На улице Сянской инспекторы зашли в сквер, чтобы попить кофе, и увидели четырех человек. Один из них был в беспомощном состоянии. Сначала патрульные подумали, что трое помогают своему товарищу, который находится в состоянии опьянения.

Офицеры подошли ближе, и тогда неизвестные покинули мужчину и быстрым шагом начали удаляться. Патрульные увидели, что на земле разбросаны вещи, а около мужчины лежит раскрытая сумка, и приказали им остановиться. Те услышали указание патрульных и начали разбегаться в разные стороны. Одного из них инспекторы догнали. Пострадавшему вызвали бригаду скорой медицинской помощи.

На месте работали следователи Галицкого отдела полиции. Предварительная квалификация - грабеж.