STATUS QUO

На Львівщині виявлена африканська чума свиней

На Львівщині зафіксовано падіж 320 голів свиней, у відібраних пробах виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС). Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

16 серпня  на ТзОВ “Галичина-Захід” у с. Кавсько Стрийського району виявлено падіж 320 голів свиней віком 16 тижнів. Всього на підприємстві налічується близько 100 000 голів свиней.

За Звітом про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу відібрано 4 зразки та виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС).

Здійснюється план заходів по ліквідації та недопущенню розповсюдження збудника африканської чуми свиней (АЧС). 


На Львовщине зафиксирован падеж 320 голов свиней, в отобранных пробах обнаружена ДНК вируса африканской чумы свиней (АЧС). Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской ОГА.

16 августа на ООО "Галичина-Запад" в с. Кавско Стрыйского района обнаружен падеж 320 голов свиней в возрасте 16 недель. Всего на предприятии насчитывается около 100 000 голов свиней.

По отчетом о результатах исследования патологического (биологического) материала отобрано 4 образца и выявлена ДНК вируса африканской чумы свиней (АЧС).

Осуществляется план мероприятий по ликвидации и недопущению распространения возбудителя африканской чумы свиней (АЧС).