STATUS QUO

На Львівщині шукають зниклого у лісі чоловіка

Рятувальники продовжують шукати зниклого чоловіка, який пішов у ліс 16 серпня та досі не повернувся. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України у Львівській області.

16 серпня о 23:20 до рятувальників надійшло повідомлення, що в с. Верхні гаї Дрогобицького району о 06:20 пішов в ліс та не повернувся 49-річний житель села.

Для пошуково-рятувальних робіт було залучено пошуково-рятувальне відділення 2-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України в складі 5 людей, 1 собака та 1 одиниця спецтехніки.

Станом на вечір 17-го серпня рятувальникам не вдалось відшукати заблукалого, пошукові роботи продовжені 18 серпня.


Спасатели продолжают искать пропавшего мужа, который ушел в лес 16 августа и до сих пор не вернулся. Об этом сообщает пресс-служба ДСНС Украины во Львовской области.

16 августа в 23:20 к спасателям поступило сообщение, что в с. Верхние рощи Дрогобычского района в 06:20 пошел в лес и не вернулся 49-летний житель села.

Для поисково-спасательных работ было привлечено поисково-спасательное отделение 2-го Специального центра быстрого реагирования ДСНС Украины в составе 5 человек, 1 собака и 1 единица спецтехники.

По состоянию на вечер 17-го августа спасателям не удалось найти заблудившегося, поисковые работы продолжены 18 августа.