STATUS QUO

сборы резервистов, 80-я бригада, военком

Резервістів-десантників зберуть на збори

У серпні відбудуться збори оперативного резерву першої черги 80-ї бригади. Про це сьогодні, 18 липня, під час брифінгу розповів Львівський обласний військовий комісар підполковник Олександр Тіщенко, передає "Гал-інфо"

"Це люди, які пройшли зону АТО, і вони є включені в списки частин, де вони проходили службу. У цей час проводяться такі навчання в інших підрозділах. На серпень вишкіл матиме 80-та бригада. Львівська область надасть не малу кількість військовозобов’язаних на збори. Люди приїдуть на навчання, тим часом за ними зберігається місце праці, виплачується зарплата", - сказав військовий комісар.


В августе состоится собрание оперативного резерва первой очереди 80-й бригады. Об этом сегодня, 18 июля, во время брифинга рассказал Львовский областной военный комиссар подполковник Александр Тищенко, передает "Гал-инфо"

"Это люди, которые прошли зону АТО, и они включены в списки частей, где они проходили службу. В настоящее время проводятся такие учения в других подразделениях. На август обучение будет проходить 80-я бригада. Львовская область предоставит не малое количество военнообязанных на сборы. Люди приедут на обучение, тем временем за ними сохраняется место работы, выплачивается зарплата", - сказал военный комиссар.

Автор: Тетяна Костенко