STATUS QUO

Яворовский полигон, повесился, офицер запаса

На Яворівському полігоні повісився офіцер

В лісосмузі на території Яворівського полігону виявлено повішеним тіло військовослужбовця, який перебував на навчанні оперативного резерву першої черги від однієї з військових частин Збройних Сил України. Про це повідомляє "Львівський портал"

Попередньо ознак насильницької смерті виявлено не було. Причиною загибелі військовослужбовця найбільш ймовірно є скоєння ним самогубства. За даним фактом призначене службове розслідування. Військовою прокуратурою Львівського гарнізону проводяться слідчі дії.

З 27 березня 2017 року даний військовослужбовець перебував у розшуку, про що було повідомлено Військову прокуратуру Львівського гарнізону та Військову службу правопорядку.

Керівництво і особовий склад Міжнародного центру миротворчості та безпеки висловлює співчуття з приводу смерті офіцера оперативного резерву.


В лесополосе на территории Яворовского полигона обнаружено тело повешенного военнослужащего, находившегося на обучении оперативного резерва первой очереди одной из воинских частей Вооруженных Сил Украины. Об этом сообщает "Львовский портал"

Предварительно признаков насильственной смерти обнаружено не было. Причиной гибели военнослужащего наиболее вероятно является совершение им самоубийства. По данному факту назначено служебное расследование. Военной прокуратурой Львовского гарнизона проводятся следственные действия.

С 27 марта 2017 данный военнослужащий находился в розыске, о чем было сообщено в Военную прокуратуру Львовского гарнизона и Военную службу правопорядка.

Руководство и личный состав Международного центра миротворчества и безопасности выражает сожаление по поводу смерти офицера оперативного резерва.

Автор: Тетяна Костенко