STATUS QUO

На Львівщині судили директора Палацу культури

На Львівщині директора Палацу культури засудили за отримання неправомірної вигоди. Клієнти, які орендували приміщення у ньому, мали частину коштів вносити на рахунок підприємства, а решту віддавати керівнику готівкою. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Працівники Управління захисту економіки Львівщини спільно зі слідчим управлінням Головного управління Нацполіції у Львівській області та за процесуальним керівництвом прокуратури області встановили, що директор Палацу культури на Яворівщині одержував неправомірну вигоду.

Так, оренда зали на 250 місць для проведення урочистостей, семінарів, концертів та інших заходів становить 1700 гривень за годину. Тих, хто його винаймав, посадовець зобов’язував визначену суму переказувати на банківський рахунок комунального підприємства, а решту віддавати йому готівкою.

Керівник Палацу культури був затриманий на місці події правоохоронцями під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 10 000 гривень та додатково ще 3 400 гривень у якості офіційної плати за оренду приміщення для проведення бізнес-семінару.

Зловмиснику було повідомлено про підозру у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). За вироком суду його визнано винним у скоєння злочину та призначено покарання – штраф в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 000 гривень).


На Львовщине директора Дворца культуры осудили за получение неправомерной выгоды. Клиенты, которые арендовали помещения в нем, должны были часть средств вносить на счет предприятия, а остальное отдавать руководителю наличными. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Работники Управления защиты экономики Львовщины совместно со следственным управлением Главного управления Нацполиции во Львовской области и под процессуальным руководством прокуратуры области установили, что директор Дворца культуры на Яворовщине получал неправомерную выгоду.

Так, аренда зала на 250 мест для проведения торжеств, семинаров, концертов и других мероприятий составляет 1700 гривен в час. Тех, кто его снимал, чиновник обязывал определенную сумму переводить на банковский счет коммунального предприятия, а остальные отдавать ему наличными.

Руководитель Дворца культуры был задержан на месте происшествия правоохранителями во время получения неправомерной выгоды в размере 10 000 гривен и дополнительно еще 3400 гривен в качестве официальной платы за аренду помещения для проведения бизнес-семинара.

Злоумышленнику было сообщено о подозрении в совершении правонарушения, предусмотренного ч.1 ст.368 Уголовного кодекса Украины (принятие предложения, обещания или получения неправомерной выгоды должностным лицом). По приговору суда он признан виновным в совершении преступления и получил наказание - штраф в размере 1000 необлагаемых минимумов доходов граждан (17000 гривен).