STATUS QUO

розыск, девушка, Брюховичи

Поліція розшукує зниклу дівчину (фото)

Поліція просить допомогти знайти дівчину, яка ввечері 16 квітня пішла з дому в Брюховичах та по цей час не повернулася. Про це повідомляє співробітник Головного управління Національної поліції у Львівській області Ігор Зінкевич у групі ”Варта 1”

До Шевченківського ВП надійшло повідомлення про те, що 16.04.2017 року, приблизно о 21.00 з дому на вул. Широкій, 20 А в Брюховичах вийшла Ковалишин Анастасія Дмитрівна, 05.05.2000 року народження, та по цей час її місцезнаходження невідоме.

Була одягнута в чорну шкіряну куртку, сірі джинси, кросівки біло-синього кольору. Прикмети: зріст 170 см, пряме волосся чорного кольору, родимка над губою.

“Якщо хтось знає місце перебування дівчини, просимо сповістити по 102”, - закликають в поліції.


Полиция просит помочь найти девушку, которая вечером 16 апреля ушла из дома в Брюховичах и по настоящее время не вернулась. Об этом сообщает сотрудник Главного управления Национальной полиции во Львовской области Игорь Зинкевич в группе "Варта 1"

В Шевченковский ОП поступило сообщение о том, что 16.04.2017 года, примерно в 21.00 из дома на ул. Широкой, 20 А в Брюховичах вышла Ковалишин Анастасия Дмитриевна, 05.05.2000 года рождения, и по настоящее время ее местонахождение неизвестно.

Была одета в черную кожаную куртку, серые джинсы, кроссовки бело-синего цвета. Приметы: рост 170 см, прямые волосы черного цвета, родинка над губой.

"Если кто-то знает местонахождение девушки, просим известить по 102", - призывают в полиции.

Автор: Тетяна Костенко