STATUS QUO

дети, приемные, семья

Львівська родина взяла на виховання трьох дітей

Напередодні Великодня у селі Суходоли, що на Бродівщині, у дитячий будинок сімейного типу влаштували на спільне проживання та виховання трьох дітей без батьківського піклування. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

За даними начальника служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимира Лиса, влаштовані діти 2011, 2012 та 2016 років народження, є ріднею.

"У сім’ї, в яку влаштували дітей, вже виховують шестеро прийомних і троє власних дітей, з яких двоє досягли повноліття", - резюмував начальник служби у справах дітей Львівської ОДА.


Накануне Пасхи в селе Суходолы, что на Бродовщине, в детский дом семейного типа приняли на совместное проживание и воспитание троих детей без родительской опеки. Об этом сообщает пресс-служба Львовской областной государственной администрации.

По данным начальника службы по делам детей Львовской облгосадминистрации Владимира Лиса, устроенные дети 2011, 2012 и 2016 годов рождения являются родней.

"В семье, в которую устроили детей, уже воспитывают шестерых приемных и трое собственных детей, из которых двое достигли совершеннолетия", - резюмировал начальник службы по делам детей Львовской ОГА.

Автор: Тетяна Костенко