STATUS QUO

кража, офис

У Львові затримали чоловіка, який обкрадав офіси

У Львові поліцейські оперативно затримали зловмисника, причетного до крадіжок з офісів. За скоєне чоловіку загрожує позбавлення волі на строк до шести років. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Шевченківський відділ поліції 16 вересня звернувся 59-річний місцевий мешканець. За словами чоловіка, зі службового кабінету у нього викрали портмоне, в якому знаходилися гроші та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Майже одночасно у поліцію надійшла заява від 57-річної львів’янки, у якої зі службового кабінету іншого закладу 16 вересня зникла банківська картка, і хтось з намагався зняти кошти через банкомат.

Поліцейські оперативно встановили особу зловмисника та затримали. У нього вилучено банківські картки та інші викрадені речі. Також правоохоронці з’ясували, що до обох крадіжок причетний 35-річний житель Львова. Він затриманий в порядку ст.208 КПК України. Вирішується питання про обрання зловмиснику міри запобіжного заходу.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 КК України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Триває досудове розслідування.


Во Львове полицейские оперативно задержали злоумышленника, причастного к кражам из офисов. За содеянное мужчине грозит лишение свободы на срок до шести лет. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Шевченковский отдел полиции 16 сентября обратился 59-летний местный житель. По словам мужчины, из служебного кабинета у него похитили портмоне, в котором находились деньги и свидетельство о регистрации транспортного средства.

Почти одновременно в полицию поступило заявление от 57-летней львовянки, у которой из служебного кабинета другого учреждения 16 сентября исчезла банковская карточка, и кто-то с нее  пытался снять средства через банкомат.

Полицейские оперативно установили личность злоумышленника и задержали. У него изъяты банковские карточки и другие похищенные вещи. Также правоохранители выяснили, что к обоим кражам причастен 35-летний житель Львова. Он задержан в порядке ст.208 УПК Украины. Решается вопрос об избрании злоумышленнику меры пресечения.

По факту возбуждено уголовное производство по ч.3 ст.185 УК Украины (кража). Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от трех до шести лет. Продолжается досудебное расследование.

Автор: Тетяна Костенко