STATUS QUO

пистолет, стрельба, ДТП

У Самборі відбулася стрілянина

У Самборі поліцейські встановлюють обставини конфлікту між чоловіками через незначну ДТП. Під час конфлікту один з учасників скоїв два постріли у повітря зі зброї, схожої на шумовий (стартовий) пістолет. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У Самбірський відділ поліції 16 вересня звернувся 27-річний мешканець райцентру, котрий повідомив, що близько другої години ночі у місті Самбір у нього виник конфлікт з невідомим чоловіком, котрий при цьому здійснив кілька пострілів у повітря з невідомої зброї.

На місце події негайно виїхала група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група. Як встановили правоохоронці, конфлікт між заявником та 32-річний мешканцем одного з сіл району виник через ДТП – незначне зіткнення їх автомобілів Toyota та BMW. Під час з’ясовування стосунків чоловіки вчинили шарпанину, а старший із них здійснив два постріли у повітря із зброї, схожої на шумовий (стартовий) пістолет.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.296 (хуліганство) КК України. Санкція статті передбачає покарання – штраф або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років. Предмет, схожий на шумовий пістолет "Екол", поліцейські вилучили та скерували на експертне дослідження. Обставини події встановлюються.


В Самборе полицейские устанавливают обстоятельства конфликта между мужчинами из-за незначительного ДТП. Во время конфликта один из участников совершил два выстрела в воздух из оружия, похожего на шумовой (стартовый) пистолет. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Самборский отдел полиции 16 сентября обратился 27-летний житель райцентра, который сообщил, что около двух часов ночи в городе Самборе у него возник конфликт с неизвестным мужчиной, который при этом произвел несколько выстрелов в воздух из неизвестного оружия.

На место происшествия немедленно выехала группа реагирования патрульной полиции и следственно-оперативная группа. Как установили правоохранители, конфликт между заявителем и 32-летний жителем одного из сел района возник из-за ДТП - незначительного столкновения их автомобилей Toyota и BMW. Во время выяснения отношений мужчины совершили чехарда, а старший из них произвел два выстрела в воздух из оружия, похожего на шумовой (стартовый) пистолет.

По данному факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.296 (хулиганство) УК Украины. Санкция статьи предусматривает наказание - штраф или арест на срок до шести месяцев, или ограничение свободы на срок до пяти лет. Предмет, похожий на шумовой пистолет "Экол", полицейские изъяли и направили на экспертное исследование. Обстоятельства происшествия устанавливаются.

Автор: Тетяна Костенко