STATUS QUO

суд, поджог, мать

На Львівщині судили чоловіка, який підпалив будинок багатодітної матері

Суд звільнив від відбування покарання чоловіка, який підпалив будинок багатодітної матері на Львівщині. Будинок Ольги Масловської намагались спалити двічі, кинувши на територію господарства пляшки з паливом. Про це повідомляє ZAXID.NET

Сокальський районний суд призначив рік умовного покарання чоловікові, який намагався підпалити будинок багатодітної матері Ольги Масловської у селі Глухів, що біля Червонограда. Чоловік кинув дві пляшки з бензином на територію господарства жінки через її активну позицію щодо незаконних вирубок лісу.

Інцидент трапився увечері 20 грудня 2018 року. Як з’ясувало слідство, підпалив господарство жінки безробітній житель міста Белз Руслан В. разом зі своїм знайомим, якого правоохоронцям встановити не вдалося. У суді Руслан В. зізнався у тому, що кинув дві пляшки з бензином на подвір'я Ольги Масловської. При цьому він намагався потрапити пляшками з паливом у вікно будинку. Однак перша пляшка розбилась об стіну, обпаливши її, а друга потрапила у сніг. Відтак спалити будинок місцевої активістки чоловікам так і не вдалося.

Правоохоронці з'ясували, що мотивом таких дій чоловіків стала активна протидія Ольги Масловської щодо незаконних вирубок лісу. Зокрема, жінка постійно скаржилась у різні інстанції на лісників, які зрізали дерева, не маючи офіційних документів на це.

Під час засідання суду 5 вересня 2019 року Ольга Масловська та її чоловік заявили, що Руслан В. компенсував їм усі матеріальні збитки і вони не мають до нього претензій.

Руслан В. уклав угоду з прокурором про визнання винуватості, яку затвердив Сокальський райсуд. Відтак суддя Михайло Адамович призначив Руслану В. рік іспитового терміну. Якщо протягом цього року чоловік вчинить якесь правопорушення, тоді його зможуть позбавити волі. Також суд стягнув з Руслана В. 14,3 тис. грн за проведення експертизи.

Цікаво, що цей випадок був не єдиним, коли Ользі Масловській намагались спалити будинок. У ніч на 11 квітня цього року невідомі підпалили стайню, що біля будинку Ольги Масловської. Внаслідок пожежі загинули усі свійські тварини у господарці.


Суд освободил от отбывания наказания мужчину, который поджег дом многодетной матери на Львовщине. Дом Ольги Масловской пытались сжечь дважды, бросив на территорию хозяйства бутылки с топливом. Об этом сообщает ZAXID.NET

Сокальский районный суд назначил год условного наказания мужчине, который пытался поджечь дом многодетной матери Ольги Масловской в ​​селе Глухов, что под Червоноградом. Мужчина бросил две бутылки с бензином на территорию хозяйства женщины из-за ее активной позиции относительно незаконных вырубок леса.

Инцидент произошел вечером 20 декабря 2018. Как выяснило следствие, поджег хозяйство женщины безработной житель города Белз Руслан В. вместе со своим знакомым, которого правоохранителям установить не удалось. В суде Руслан В. признался в том, что бросил две бутылки с бензином во двор Ольги Масловской. При этом он пытался попасть бутылками с горючим в окно дома. Однако первая бутылка разбилась о стену, опалив ее, а вторая попала в снег. Поэтому сжечь дом местной активистки мужчинам так и не удалось.

Правоохранители выяснили, что мотивом таких действий мужчин стало активное противодействие Ольги Масловской незаконным вырубкам леса. В частности, женщина постоянно жаловалась в различные инстанции на лесников, которые срезали деревья, не имея официальных документов на это.

Во время заседания суда 5 сентября 2019 Ольга Масловская и ее муж заявили, что Руслан В. компенсировал им все материальные убытки, и они не имеют к нему претензий.

Руслан В. заключил соглашение с прокурором о признании виновности, которую утвердил Сокальский райсуд. Поэтому судья Михаил Адамович назначил Руслану В. год испытательного срока. Если в течение этого года мужчина совершит какое-то правонарушение, тогда его смогут лишить свободы. Также суд взыскал с Руслана В. 14,3 тыс. грн за проведение экспертизы.

Интересно, что этот случай был не единственным, когда Ольге Масловский пытались сжечь дом. В ночь на 11 апреля этого года неизвестные подожгли конюшню у ее дома. В результате пожара погибли все домашние животные в хозяйстве.

Автор: Тетяна Костенко