STATUS QUO

школа, газ

У Львові поруч зі школою розлили газовий конденсат

Поблизу школи №77 у Львові невідомі особи розлили, ймовірно, газовий конденсат із газового балону. Життю учнів нічого не загрожує: працівники ДСНС локалізували та знешкодили джерело запаху газу. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради

За інформацією управління освіти Львівської міської ради, сьогодні евакуювали дітей зі школи № 77 з поглибленим вивченням економіки та управлінської діяльності, яка розташована на вулиці Івана Виговського, 7-А.

За висновком газової служби, яка виїхала на місце події, на території гаражів, що межують зі школою, невідомі особи, ймовірно, злили конденсат із газового балона. На місці працювали рятувальники для ліквідації наслідків.

"Сьогодні, о 09.00 різкий запах газу поширився на території школи та у приміщенні фойє. 437 дітей, які були присутні у школи, було евакуйовано на територію церкви. За викликом відповідального ЦС у школі на території працювали аварійна служба газу, ДСНС та поліція. Працівниками аварійної служби газу виявлено місце розливу скрапленого газу з балона на території гаражів, що знаходяться поруч. ДСНС локалізували та знешкодили джерело запаху. На даний час запах розсіюється, приміщення школи провітрюють та дезінфікують. Життю дітей та персоналу школи нічого не загрожує".

Керівництво школи


Около школы №77 во Львове неизвестные разлили, вероятно, газовый конденсат из газового баллона. Жизни учеников ничего не грозит: работники ГСЧС локализовали и обезвредили источник запаха газа. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета

По информации управления образования Львовского городского совета, сегодня эвакуировали детей из школы № 77 с углубленным изучением экономики и управленческой деятельности, которая расположена на улице Ивана Выговского, 7-А.

По заключению газовой службы, которая выехала на место происшествия, на территории гаражей, граничащих со школой, неизвестные лица, вероятно, слили конденсат из газового баллона. На месте работали спасатели для ликвидации последствий.

"Сегодня, в 09.00 резкий запах газа распространился на территории школы и в помещении фойе. 437 детей, которые присутствовали в школе, были эвакуированы на территорию церкви. По вызову ответственного ЦС в школе на территории работали аварийная служба газа, ГСЧС и полиция. Работниками аварийной службы газа обнаружено место разлива сжиженного газа из баллона на территории гаражей, которые находятся рядом. ГСЧС локализовали и обезвредили источник запаха. В настоящее время запах рассеивается, помещение школы проветривают и дезинфицируют. Жизни детей и персонала школы ничего не угрожает".

Руководство школы

Автор: Тетяна Костенко