STATUS QUO

квартиры, мэрия

У Львові 45 сімей отримали ордери на квартири

Мер Львова вручив ордери на квартири 45 сім’ям. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Свої власні помешкання у будинку № 230а на вул. Б. Хмельницького отримали 45 сімей, серед яких — 18 учасників бойових дій в АТО. Зокрема:

 • учасники бойових дій в АТО — 18
 • багатодітним сім’ям (для громадян, які користуються правом позачергового отримання житла: багатодітні сім’ї, які виховують 5 і більше дітей, у тому числі: 2 квартири — для сімей, у складі яких є дитина з інвалідністю; 2 квартири — для сімей, які винаймають житло (відсутнє будь-яке житло у власності), проживають у гуртожитку та виховують 9 дітей; 8 квартир — для сімей, у яких народилась трійня і станом на 2010 рік один з батьків яких був зареєстрований у м. Львові) — 12
 • сім’ям, в складі яких є 2 або 3 особи з інвалідністю — 3
 • видатним спортсменам-параолімпійцям (1 квартира — для спортсмена, який має право першочергового надання житла — особа з інвалідністю з дитинства (чемпіон світу та Європи з пара-карате); 1 квартира — для призера Паралімпійських ігор 2004 року з боротьби дзюдо (інвалідність по зору) — 2
 • відселення з аварійних будинків — 7, та культових споруд — 2
 • воїн УПА, реабілітовоний — 1
 • учасники ліквідації аварії на ЧАЕС — 1
 • врегулювання конфліктних ситуацій в гуртожитках (відселення сім’ї, яка виховує дитину з інвалідністю) — 1.

Нагадаємо, на виконання мирової угоди (угода про примирення) від 26.05.2017 між ТОВ "МС Імперіал" та Львівською міською радою, яка затверджена Господарським судом Львівської області, на квартири в будинку № 230а на вул. Б. Хмельницького зареєстровано право комунальної власності за Львівською міською радою. Внаслідок чого підписано акт приймання передачі від ТОВ "МС Імперіал" 47-ми квартир загальною площею 2793,8 кв. м., з них: однокімнатних — 22, двокімнатних — 18, трикімнатних — 7.

Рішення про розподіл житла в будинку № 230-А на вул. Б. Хмельницького прийнято за участю громадської комісії з житлових питань при виконкомі.


Мэр Львова вручил ордера на квартиры 45 семьям. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Свои собственные помещения в доме № 230А на ул. Б. Хмельницкого получили 45 семей, среди которых - 18 участников боевых действий в АТО. В частности:

 • участники боевых действий в АТО - 18
 • многодетные семьи (для граждан, пользующихся правом внеочередного получения жилья: многодетные семьи, воспитывающие 5 и более детей, в том числе: 2 квартиры - для семей, в составе которых есть ребенок с инвалидностью, 2 квартиры - для семей, которые снимают жилье (отсутствует любое жилье в собственности), проживающие в общежитии и воспитывающие 9 детей, 8 квартир - для семей, в которых родилась тройня и по состоянию на 2010 год один из родителей которых был зарегистрирован в г. Львове) – 12
 • семьи, в составе которых есть 2 или 3 человека с инвалидностью - 3
 • выдающиеся спортсмены-паралимпийцы (1 квартира - для спортсмена, который имеет право первоочередного предоставления жилья - человек с инвалидностью с детства (чемпион мира и Европы по пара-каратэ), 1 квартира - для призера Паралимпийских игр 2004 года по борьбе дзюдо (инвалидность по зрению ) - 2
 • отселение из аварийных домов - 7, и культовых сооружений - 2
 • воин УПА, реабилитированный - 1
 • участники ликвидации аварии на ЧАЭС - 1
 • урегулирование конфликтных ситуаций в общежитиях (отселение семьи, воспитывающей ребенка с инвалидностью) - 1.

Напомним, во исполнение мирового соглашения (соглашение о примирении) от 26.05.2017 между ООО "МС Империал" и Львовским городским советом, утвержденного Хозяйственным судом Львовской области, на квартиры в доме № 230А на ул. Б. Хмельницкого зарегистрировано право коммунальной собственности ща Львовским городским советом. В результате подписан акт приема-передачи от ООО "МС Империал" 47-ми квартир общей площадью 2793,8 кв. м., из них: однокомнатных - 22, двухкомнатных - 18, трехкомнатных - 7.

Решение о распределении жилья в доме № 230-А на ул. Б. Хмельницкого принято при участии общественной комиссии по жилищным вопросам при исполкоме.

Автор: Тетяна Костенко