STATUS QUO

У Львові чоловік вбив тещу

У Львові поліцейські затримали чоловіка, причетного до вбивства своєї тещі. Попередньо встановлено, що зловмисник під час конфлікту наніс загиблій удар цеглиною по голові. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У Залізничний відділ поліції 7 липня за допомогою звернулась мешканка Львова, котра повідомила про тіло своєї матері без ознак життя, яке вона виявила на терасі квартири, у якій  проживала разом із своїм чоловіком та загиблою.

На місці події працювала слідчо-оперативна група. Як попередньо встановили працівники поліції, близько 17.15 між 70-річним чоловіком та його 92-річною тещею виник конфлікт, під час якого зять завдав пенсіонерці удар цеглиною по голові. Від отриманих травм жінка померла до приїзду медиків.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України. Санкція статті передбачає покарання – від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі. Зловмисник затриманий в порядку ст.208 КПК України, невдовзі суд обере для нього міру запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.


Во Львове полицейские задержали мужчину, причастного к убийству своей тещи. Предварительно установлено, что злоумышленник во время конфликта нанес погибшей удар кирпичом по голове. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Железнодорожный отдел полиции 7 июля по помощью обратилась жительница Львова, которая сообщила о теле своей матери без признаков жизни, которое она обнаружила на террасе квартиры, в которой проживала вместе со своим мужем и погибшей.

На месте происшествия работала следственно-оперативная группа. Как предварительно установили работники полиции, около 17.15 между 70-летним мужчиной и его 92-летней тещей возник конфликт, в ходе которого зять нанес пенсионерке удар кирпичом по голове. От полученных травм женщина скончалась до приезда медиков.

По данному факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.115 (умышленное убийство) УК Украины. Санкция статьи предусматривает наказание - от семи до пятнадцати лет лишения свободы. Злоумышленник задержан в порядке ст.208 УПК Украины, вскоре суд изберет для него меру пресечения. Досудебное расследование продолжается.