STATUS QUO

Золочев, девочка, отравилась таблетками

У Золочеві дівчина отруїлася таблетками

У Золочеві 14-річна дівчина, щоб не їхати в село, отруїлася таблетками. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області, інформує "Варта 1"

В Золочівський відділ поліції 14 липня надійшло повідомлення від чергового лікаря районної лікарні про те, що до них поступила 14-річна місцева мешканка, у якої медики діагностували медикаментозне отруєння.

Правоохоронці попередньо встановили, що увечері напередодні між дівчинкою та її матір’ю виникла суперечка з приводу поїздки у село. Наступного дня близько 12.00 батько зайшов у кімнату, де спала донька, не зміг її розбудити та звернувся до медиків. Лікарі діагностували у підлітка медикаментозне отруєння та госпіталізували потерпілу в реанімаційне відділення.

Наразі працівники поліції з’ясовують обставини події.


В Золочеве 14-летняя девушка, чтобы не ехать в деревню, отравилась таблетками. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области, информирует "Варта 1"

В Золочевский отдел полиции 14 июля поступило сообщение от дежурного врача районной больницы о том, что к ним поступила 14-летняя местная жительница, у которой медики диагностировали медикаментозное отравление.

Правоохранители предварительно установили, что вечером накануне между девочкой и ее матерью возник спор по поводу поездки в деревню. На следующий день около 12.00 отец зашел в комнату, где спала дочь, не смог ее разбудить и обратился к медикам. Врачи диагностировали у подростка медикаментозное отравление и госпитализировали в реанимационное отделение.

Сейчас сотрудники полиции выясняют обстоятельства происшествия.

Автор: Тетяна Костенко