STATUS QUO

ударило током, подросток, Брюховичи, играл в футбол

У Брюховичах підлітка вдарило струмом під час гри у футбол

У Брюховичах підлітка, який грав у футбол неподалік електропідстанції, вдарило струмом. Про це повідомляють "Львівські новини"

У селищі Брюховичі, яке територіально відноситься до Львівської міської ради, 16 липня від ураження електрострумом постраждав школяр.

Як повідомили у Львівській міській дитячій лікарні, куди госпіталізували 13-річного хлопчика, у підлітка діагностовано опіки обох рук. Як повідомили родичі хлопця, він грав у футбол з приятелями у селищі, неподалік від місцевої електропідстанції. М’яч залетів на електродроти і, намагаючись дістати його звідти за допомогою підручних предметів, підліток отримав удар струмом. Загрози його життю немає.


В Брюховичах подростка, который играл в футбол недалеко от электроподстанции, ударило током. Об этом сообщают "Львовские новости"

В поселке Брюховичи, которое территориально относится к Львовскому городскому совету, 16 июля от поражения электротоком пострадал школьник.

Как сообщили в Львовской городской детской больнице, куда госпитализировали 13-летнего мальчика, у ребенка диагностированы ожоги обеих рук. Как сообщили родственники парня, он играл в футбол с друзьями в поселке, неподалеку от местной электроподстанции. Мяч залетел на электропровода и, пытаясь достать его оттуда с помощью подручных предметов, подросток получил удар током. Угрозы его жизни нет.

Автор: Тетяна Костенко