STATUS QUO

Куховарня Радеховфест, рекорд

На фестивалі у Радехові встановлять рекорд України

На фестивалі "Куховарня RadoFest" у Радехові встановлять рекорд України. Про це повідомляє Жидачівська райдержадміністрація. 

"Стіл графа Бадені" - атракція під такою назвою відбуватиметься під час Першого західноукраїнського фестивалю "Куховарня RadoFest". Стіл завдовжки із футбольне поле засервірують стравами української кухні та частуватимуть усіх присутніх гостей.

Окрім того, на фестивалі діятимуть більше 10 локацій, де кожен знайде для себе заняття до душі. Молодь зможе взяти участь у козацьких забавах, батьків з дітьми запрошують до міні-зоопарку, а таланові майстрині долучаться до колективного вишивання рушника на згадку про фестиваль.

Фестиваль відбудеться 30 липня, у Радехові, Львівської області. "Куховарня RadoFest" має на меті відродити забуті автентичні переписи поважних господинь та навчити усіх охочих готувати улюблені з дитинства страви.


На фестивале "Куховарня RadoFest" в Радехове установят рекорд Украины. Об этом сообщает Жидачевская райгосадминистрация. 

"Стол графа Бадени" - аттракция под таким названием пройдет во время Первого западноукраинского фестиваля "Куховарня RadoFest". Стол длиной с футбольное поле засервируют блюдами украинской кухни и будут угощать всех присутствующих гостей.

Кроме того, на фестивале будут действовать более 10 локаций, где каждый найдет для себя занятие по душе. Молодежь сможет принять участие в казацких забавах, родителей с детьми приглашают в мини-зоопарк, а талантливые мастерицы присоединятся к коллективному вышиванию рушника в память о фестивале.

Фестиваль состоится 30 июля, в Радехове Львовской области. "Куховарня RadoFest" имеет целью возродить забытые аутентичные переписи уважаемых хозяек и научить всех желающих готовить любимые с детства блюда.

Автор: Тетяна Костенко