STATUS QUO

музей, насекомые, день

У зоологічному музеї Львова відбудеться День комах

Львів'ян запрошують в зоологічний музей ЛНУ імені Івана Франка на День комах. Про це повідомляють на сторінці музею у Facebook. 

У неділю, 19 травня, у Зоологічному музеї Львівського національного університету імені Івана Франка буде "День комах".

"Ви зможете побачити та навіть попрацювати зі справжнім інвентарем та інструментами ентомологів, послухати про те, як і коли комахи з'явилися на Землі і які у них є пристосування до життя в різних умовах, зможете спитати в ентомологів все, що вас цікавить (постараємося не відповідати на всі питання "Бо така природа")", — йдеться у дописі.

Музей буде відчинений з 11.00 до 16.00 за адресою вулиця Грушевського, 4. Виставка працюватиме на третьому поверсі, вхід безкоштовний.


Львовян приглашают в зоологический музей ЛНУ имени Ивана Франко на День насекомых. Об этом сообщается на странице музея в Facebook. 

В воскресенье, 19 мая, в Зоологическом музее Львовского национального университета имени Ивана Франко будет "День насекомых".

"Вы сможете увидеть и даже поработать с настоящим инвентарем и инструментами энтомологов, послушать о том, как и когда насекомые появились на Земле и какие у них есть приспособления к жизни в разных условиях, сможете спросить у энтомологов все, что вас интересует (постараемся не отвечать на все вопросы "Такова природа")", - говорится в заметке.

Музей будет открыт с 11.00 до 16.00 по адресу улица Грушевского, 4. Выставка будет работать на третьем этаже, вход бесплатный.

Автор: Тетяна Костенко