STATUS QUO

поливальный, понедельник

Через масове обливання на площі Ринок не ходитиме електротранспорт

Мешканців та гостей міста запрошують на “Поливаний понеділок”, який триватиме на площі Ринок перед входом у міську раду з 12.00 до 16.00, тому у цей час тут не ходитиме електротранспорт. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Поливання в інші години та інших місцях центральної частини міста не дозволено, за порядком стежитимуть працівники правоохоронних органів та “Муніципальна дружина”. У зв’язку з поливанням, з 11.00 до 16.00 електротранспорт на площі Ринок не курсуватиме.

“З давніх-давен Львів був прикладом підтримки і розповсюдження українських національних традицій, і вже є практика, що львів’яни в часі Великодніх свят відзначають “Поливаний понеділок“. В попередні роки у Львові він, здебільшого, набував не дуже культурного характеру. Тому вже чотири роки поспіль на площі Ринок спільно з громадськими активістами організовуємо велике поливання, надаючи йому культурних форм“, - розповів в.о. директора департаменту “Адміністрація міського голови“ Львівської міської ради Євген Бойко.

Як і минулого року, для поливання будуть встановлені спеціальні резервуари, які подаватимуть воду. Зважаючи на те, що погодні умови прогнозують не дуже сприятливими, то захід роблять більш скромнішим, але все ж зберігаючи традицію “Поливаного понеділка“, так як подія щороку набуває загальноміського масштабу. Зокрема, заплановано встановити центральну клумбу у вигляді водяної пальми, до якої по колу прилаштують крани, тож усі бажаючі матимуть змогу набрати воду як у пляшки, так і у відра для водяних баталій. Також до пальми прикріплять водяні пістолети, аби учасники мали можливість пообливатись, далеко не відходячи. З фонтану Нептуна вода розбризкуватиметься на всі боки, що створюватиме своєрідну атракцію для учасників свята. Всі бажаючі забавлятимуться під музичний супровід у товаристві жвавого ведучого.

По завершенні забав мокрими додому йти не доведеться – з іншого боку площі Ринок, поблизу пам’ятника Діані, облаштують майданчик із місцями для сушіння, переодягання та біотуалетами. Про змінний одяг потрібно подбати заздалегідь.


Жителей и гостей города приглашают на "Поливальный понедельник", который состоится на площади Рынок перед входом в городской совет с 12.00 до 16.00, поэтому в это время здесь не будет ходить электротранспорт. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Полив в другое время и других местах центральной части города не разрешен, за порядком будут следить работники правоохранительных органов и "Муниципальная дружина". В связи с поливом, с 11.00 до 16.00 электротранспорт на площади Рынок не будет курсировать.

"Издавна Львов был примером поддержки и распространения украинских национальных традиций, и уже сложилась практика, что львовяне во времени Пасхальных праздников отмечают "Поливальный понедельник". В предыдущие годы во Львове он, в основном, приобретал не слишком культурного характера. Поэтому уже четыре года подряд на площади Рынок совместно с общественными активистами организуем большое полив, предоставляя ему культурную форму", - рассказал и.о. директора департамента "Администрация городского головы" Львовского городского совета Евгений Бойко.

Как и в прошлом году, для поливки будут установлены специальные резервуары. В связи с тем, что погодные условия прогнозируют не слишком благоприятными, мероприятие делают более скромным, но все же сохраняя традицию "Полываного понедельника". В частности, планируется установить центральную клумбу в виде водяной пальмы, к которой по кругу пристроят краны, поэтому все желающие смогут набрать воду как в бутылки, так и в ведра для водных баталий. Также на пальму надеты водяные пистолеты, чтобы участники имели возможность пообливаться, не отходя далеко. С фонтана Нептуна вода будет разбрызгиваться по сторонам, что создает своеобразную аттракцию. Все это будет происходить под музыкальное сопровождение в обществе ведущего.

По завершении забав мокрыми домой идти не придется - с другой стороны площади Рынок, возле памятника Диане, обустроят площадку для сушки, переодевания и биотуалетами. О сменной одежде нужно позаботиться заранее.

Автор: Тетяна Костенко