STATUS QUO

На Полтавщині відмовились приймати сміттєві вантажівки зі Львова

Десять вантажівок повернулись з Полтавської області, не доїхавши до місця призначення. Представники поліції їх зупинили і попередили, що на дорозі їх чекають невідомі особи, готові бити машини. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

"Буквально перед нарадою подзвонив ще один перевізник, який сказав що з Полтавської області повертають 10 машин. Представники поліції їх зупинили і попередили, що на дорозі їх чекають невідомі особи, готові бити машини. Перевізники залякані, повертаються, тому що немає куди вивозити, - розповів керівник департаменту житлового господарства Львівської міської ради Сергій Бабак.


Десять грузовиков вернулись из Полтавской области, не доехав до места назначения. Представители полиции их остановили и предупредили, что на дороге их ждут неизвестные, готовые бить машины. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

"Буквально перед совещанием позвонил еще один перевозчик, который сказал, что из Полтавской области возвращают 10 машин. Представители полиции их остановили и предупредили, что на дороге их ждут неизвестные лица, готовые бить машины. Перевозчики запуганы, возвращаются, потому что некуда вывозить", - рассказал руководитель департамента жилищного хозяйства Львовского городского совета Сергей Бабак.