STATUS QUO

У Львові відновить роботу один з найстаріших кінотеатрів

У центрі Львова відновлять роботу одного з найстаріших кінотеатрів. Кінотеатр, який не працював понад 13 років, перетворять у сучасний культурний простір. Про це повідомляє ZAXID.NET. 

Львівська міська рада планує відновити діяльність кінотеатру імені Б. Хмельницького, який не працює уже більше 10 років. Для цього депутати міськради під час засідання сесії 10 жовтня погодили інвестиційний проект "Створення просвітницького, культурно-розважального кінопростору".

Як йдеться у пояснювальній записці до ухвали, мова йде про три поверхи приміщення загальною площею 550 м2 на вул. Хмельницького, 11. Після ліквідації кінотеатру імені Хмельницького у 2007 році приміщення за цією адресою пустують.

Інвестор, якого у подальшому обере міська рада на конкурсі, отримає приміщення кінотеатру в оренду на 30 років. Протягом перших трьох років інвестор повинен провести ремонтні роботи та відновити функціонування кінотеатру. У приміщеннях не лише проводитимуть кінопокази, але й показуватимуть п'єси, вистави, проводитимуть воркшопи та виставки.

У новому кінотеатрі облаштують кінозал на близько 70 глядачів. Окрім того, тут планують обладнати мультифункційний хол для проведення конференцій, семінарів та майстер-класів. Одне з приміщень кінотеатру обладнають під шоурум для презентацій, ще одне – під коворкінг. У приміщення нового кінотеатру також планується облаштувати фотостудію для проведення зйомок.

Довідка. Кінотеатр на вул. Хмельницького, 11 працював з 1913 року. Він кілька разів змінював назву: "Сфінкс", "Мева", "Адрія", "Кінотеатр ім. 17 Вересня". З 1949 року називався "Кінотеатр ім. Б. Хмельницького". У 1990-х рр. основу репертуару становили стрічки індійського виробництва. У 2007 році Львівська міськрада ліквідувала цей кінотеатр.

587b59249f82faeebed1843ac8a197fc.jpg


В центре Львова возобновит работу один из старейших кинотеатров. Кинотеатр, который не работал более 13 лет, превратят в современное культурное пространство. Об этом сообщает ZAXID.NET

Львовский городской совет планирует возобновить деятельность кинотеатра имени Б. Хмельницкого, который не работает уже более 10 лет. Для этого депутаты горсовета на заседании сессии 10 октября согласовали инвестиционный проект "Создание просветительского, культурно-развлекательного кинопространства".

Как говорится в пояснительной записке к постановлению, речь идет о трех этажах помещения общей площадью 550 м2 на ул. Хмельницкого, 11. После ликвидации кинотеатра имени Хмельницкого в 2007 году помещения по этому адресу пустуют.

Инвестор, который в дальнейшем выберет городской совет на конкурсе, получит помещение кинотеатра в аренду на 30 лет. В течение первых трех лет инвестор должен провести ремонтные работы и восстановить функционирование кинотеатра. В помещениях не только будут проводить кинопоказы, но и показывать пьесы, спектакли, проводить воркшопы и выставки.

В новом кинотеатре обустроят кинозал на около 70 зрителей. Кроме того, здесь планируют оборудовать мультифункциональный холл для проведения конференций, семинаров и мастер-классов. Одно из помещений кинотеатра оборудуют под шоурум для презентаций, еще одно - под коворкинг. В помещение нового кинотеатра также планируется обустроить фотостудию для проведения съемок.

Справка. Кинотеатр на ул. Хмельницкого, 11 работал с 1913 года. Он несколько раз менял название: "Сфинкс", "Мева", "Адрия", "Кинотеатр им. 17 сентября телеканал". С 1949 года назывался "Кинотеатр им. Б. Хмельницкого". В 1990-х гг. основу репертуара составляли ленты индийского производства. В 2007 году Львовский горсовет ликвидировала этот кинотеатр.