STATUS QUO

свадьба, отравление, ресторан

У львівському ресторані отруїлися відвідувачі

З симптомами гострого ентероколіту госпіталізували чотирьох осіб, які святкували весілля у ресторані "Сінатра" у Львові. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

До Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надійшло повідомлення про те, що упродовж 15−16 вересня в КНП "Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня" госпіталізовано чотирьох осіб із симптомами гострого ентероколіту.

Постраждалі 14 вересня святкували весілля в ресторані "Сінатра" на вул. Кульпарківській, 230 (Залізничний район).

Стан хворих — середньої важкості. Усім постраждалим надають комплекс лікувально-діагностичних заходів відповідно до клінічних протоколів МОЗ України.


С симптомами острого энтероколита госпитализировали четырех человек, которые праздновали свадьбу в ресторане "Синатра" во Львове. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

В Львовский областной центр экстренной медицинской помощи и медицины катастроф поступило сообщение о том, что на протяжении 15-16 сентября в КНП "Львовская областная инфекционная клиническая больница" госпитализированы четыре человека с симптомами острого энтероколита.

Пострадавшие 14 сентября праздновали свадьбу в ресторане "Синатра" на ул. Кульпарковской, 230 (Железнодорожный район).

Состояние больных - средней тяжести. Всем пострадавшим оказывают комплекс лечебно-диагностических мероприятий в соответствии с клиническими протоколами МОЗ Украины.

Автор: Тетяна Костенко