STATUS QUO

квартира, поджог, мэрия

У Львові підпалили квартиру працівника мерії

Вночі з четверга на п’ятницю невідомі особи підпалили двері квартири працівника мерії. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Вночі з четверга на п’ятницю невідомі особи підпалили двері орендованої квартири, де проживає працівник департаменту "Адміністрація міського голови" Сергій Кубелко. На місце події прибули відповідні служби, які зафіксували факт підпалу.

Сергій Кубелко в цілях безпеки щодо цього інциденту написав заяву у поліцію, оскільки не виключено, що ця подія пов’язана з професійною діяльністю.

Правоохоронці з’ясовують причини події, що сталася.


В ночь с четверга на пятницу неизвестные лица подожгли дверь квартиры работника мэрии. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

В ночь с четверга на пятницу неизвестные лица подожгли дверь съемной квартиры, где проживает работник департамента "Администрация городского головы" Сергей Кубелко. На место происшествия прибыли соответствующие службы, зафиксировали факт поджога.

Сергей Кубелко в целях безопасности по этому инциденту написал заявление в полицию, поскольку не исключено, что это событие связано с профессиональной деятельностью.

Правоохранители выясняют причины произошедшего.

Автор: Тетяна Костенко