STATUS QUO

дорога, ремонт

У Сколівському районі ремонтують дорогу до заповідника

На Львівщині триває ремонт дороги до історико-культурного заповідника "Тустань". Про це повідомляють у департаменті дорожнього господарства, транспорту і зв'язку Львівської обласної державної адміністрації. 

У Сколівському районі тривають роботи з ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С141519 Урич – Тустань. Ця автодорога веде до Державного історико-культурного заповідника "Тустань".

Відтак, підрядною організацією ДП ЕКРАНБУД ТзОВ "Екран" проведено роботи з стабілізації основи, влаштування хідника та транспортного кільця. На сьогодні тривають роботи з влаштування додаткового шару основи з ЩПС. Найближчим часом буде влаштовано асфальтобетонне покриття.

Роботи виконуються за рахунок коштів обласного бюджету та Державного дорожнього фонду.


На Львовщине продолжается ремонт дороги к историко-культурного заповедника "Тустань". Об этом сообщают в департаменте дорожного хозяйства, транспорта и связи Львовской областной государственной администрации. 

В Сколевском районе продолжаются работы по ремонту автомобильной дороги общего пользования местного значения С141519 Урыч - Тустань. Эта автодорога ведет к Государственному историко-культурному заповеднику "Тустань".

Так, подрядной организацией ООО ЕКРАНБУД ООО "Экран" проведены работы по стабилизации основания, устройству прохода и транспортного кольца. На сегодня продолжаются работы по устройству дополнительного слоя основания из ЩПТ. В ближайшее время будет устроено асфальтобетонное покрытие.

Работы выполняются за счет средств областного бюджета и Государственного дорожного фонда.

Автор: Тетяна Костенко