STATUS QUO

убийство, сожитель

На Львівщині жінка вбила співмешканця

Стриянці загрожує до 15 років неволі за умисне вбивство співмешканця. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За процесуальним керівництвом Стрийської місцевої прокуратури повідомлено про підозру 43-річній місцевій мешканці, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство).

Інцидент стався 21.08.2019 за місцем свого проживання жінки. Вона, напідпитку, під час конфлікту зі співмешканцем спричинила йому колото-різане поранення шиї, від якого потерпілий помер.

Підозрювану затримано у порядку ст.208 КПК України та судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб. На даний час досудове розслідування триває та перебуває на контролі місцевої прокуратури. За вчинення інкримінованого злочину фігурантці загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі.


Стриянке грозит до 15 лет заключения за умышленное убийство сожителя. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Под процессуальным руководством Стрыйской местной прокуратуры сообщено о подозрении 43-летней местной жительнице, в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.1 ст.115 УК Украины (умышленное убийство).

Инцидент произошел 21.08.2019 по месту жительства женщины. Она, будучи навеселе, во время конфликта с сожителем нанесла ему колото-резаное ранение шеи, от которого потерпевший скончался.

Подозреваемая задержана в порядке ст.208 УПК Украины, судом избрана мера пресечения в виде содержания под стражей сроком на 60 суток. В настоящее время досудебное расследование продолжается и находится на контроле местной прокуратуры. За совершение инкриминируемого преступления фигурантке грозит от 7 до 15 лет лишения свободы.

Автор: Тетяна Костенко