STATUS QUO

избил, мать, суд

На Львівщині оштрафували чоловіка, який побив матір

Бродівський районний суд Львівської області засудив до штрафу у 850 гривень чоловіка, який побив матір. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Як зазначається у матеріалах рішення суду, обвинувачений вже був засуджений та перебував на іспитовому терміні. 20 квітня цього року, близько 20.00, він, перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, в ході конфлікту із матір`ю тричі вдарив її кулаками в обличчя. Жінка відбулася синцями, які експертиза визначила як легкі тілесні ушкодження.

В судовому засіданні чоловік свою вину у нанесенні синців визнав повністю, щиро розкаявся та просив суворо не карати.

Бродівський районний суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.125 КК України, та призначив йому покарання у виді 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень штрафу.


Бродовский районный суд Львовской области приговорил к штрафу в 850 гривен мужчину, который избил мать. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

Как отмечается в материалах решение суда, обвиняемый уже был осужден и находился на испытательном сроке. 20 апреля этого года, около 20.00, он, находясь в состоянии алкогольного опьянения, в ходе конфликта с матерью трижды ударил ее кулаками в лицо. Женщина отделалась синяками, которые экспертиза определила как легкие телесные повреждения.

В судебном заседании мужчина свою вину в нанесении синяков признал полностью, искренне раскаялся и просил строго не наказывать.

Бродовский районный суд признал мужчину виновным в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.1 ст.125 УК Украины, и назначил ему наказание в виде 50 необлагаемых минимумов доходов граждан, что составляет 850 гривен штрафа.

Автор: Тетяна Костенко