STATUS QUO

Підозрювану в хабарі чиновницю Львівської міськради триматимуть у СІЗО

Затриманій на хабарі чиновниці Львівської міської ради та її посереднику обрали запобіжний захід. Про це повідомляє департамент захисту економіки Нацполіції України.

Як пише tvoemisto.tv, заступниця керівника відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень управління державної реєстрації юридичного департаменту ЛМР Ілона Мельник може вийти з СІЗО за 192,1 тис. застави, а її посередник – за 153,8 тис. грн.

Обвинуваченим загрожує позбавлення волі на термін від п’яти до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, 13 серпня у Львові на хабарі 300 доларів та 2 тис. грн затримали чиновницю Львівської міської ради та її юриста-посередника. Хабарники обіцяли посприяти у прискоренні процедури державної реєстрації права власності на земельну ділянку.


Задержанной на взятке чиновнице Львовского городского совета и ее посреднику избрана мера пресечения. Об этом сообщает департамент защиты экономики Нацполиции Украины.

Как пишет tvoemisto.tv, заместитель руководителя отдела регистрации прав на недвижимое имущество и их обременений управления государственной регистрации юридического департамента ЛГС Илона Мельник может выйти из СИЗО за 192,1 тыс. залога, а ее посредник - за 153,8 тыс. грн.

Обвиняемым грозит лишение свободы на срок от пяти до 10 лет с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до трех лет с конфискацией имущества. Продолжается досудебное расследование.

Напомним, 13 августа в Киеве на взятке 300 долларов и 2 тыс.грн задержали чиновницу Львовского городского совета и его юриста-посредника. Взяточники обещали посодействовать в ускорении процедуры государственной регистрации права собственности на земельный участок.