STATUS QUO

Рятувальники ліквідували наслідки сильних дощів на Львівщині

В зв’язку із опадами на території Львівської області, що пройшли протягом 13 - 14 серпня, відбулось підняття поверхневого стоку. Про це повідомили у Головному управлінні Держслужбі по надзвичайним ситуаціям в Львівській області.

На 15 серпня у м. Дрогобич та м. Борислав було підтоплено:

  • 5 житлових будинків;
  • підвал будівлі Укрпошти.

Зокрема, в м. Дрогобич підтоплено житлові будинки на вул. Старий Ставок, 3 та на вул. В.Великого, 26. Рятувальниками 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України загалом було відкачано 740 куб.м води.

В м. Дрогобич на вул. Самбірська, 21 підтоплено підвал трьохповерхового житлового будинку, рівень води становив 150 см. Пожежно-рятувальним відділенням 5 ДПРЧ м. Дрогобич за допомогою мотопомпи відкачано 80 куб.м води.

В м. Борислав підтоплено підвали 2-ох житлових будинків на вул. Грушевського, 34 (рівень води 80 см), на вул. Грушевського, 45 (рівень води 40 см) та підвальні приміщення Бориславського відділення поштового зв'язку відділення поштового зв’язку на вул. Д.Галицького, 34 (рівень води 130 см). Пожежно-рятувальним відділенням 6 ДПРЧ м. Борислав  за допомогою мотопомпи було відкачано 125 куб.м води.

Для ліквідації наслідків негоди було залучено 14 чоловік особового складу, 3 одиниці спецтехніки та 3 мотопомпи. Загалом за 15 серпня було відкачано 945 куб.м води.


В связи с осадками на территории Львовской области, прошедшими 13 - 14 августа, поднялся уровень воды.  Об этом сообщили в Главном управлении Госслужбы по чрезвычайным ситуациям во Львовской области.

15 августа в. Дрогобыче и г. Бориславе подтопило 5 жилых домов и подвал здания Укрпочты.

В частности, в Дрогобыче подтопило жилые дома на ул. Старый Пруд, 3 и на ул. В.Великого, 26. Спасатели 2-го специального центра быстрого реагирования ДСНС Украины откачали 740 куб.м воды.

В Дрогобыче на ул. Самборской, 21 подтопило подвал трехэтажного жилого дома, уровень воды составил 150 см. Пожарно-спасательным отделением 5 ДПРЧ Дрогобыча с помощью мотопомпы откачано 80 куб.м воды.

В Бориславе подтопило подвалы 2-х жилых домов на ул. Грушевского, 34 (уровень воды 80 см), на ул. Грушевского, 45 (уровень воды 40 см) и подвальные помещения Бориславского отделения почтовой связи отделения почтовой связи на ул. Галицкого, 34 (уровень воды 130 см). Пожарно-спасательным отделением 6 ДПРЧ г. Борислав с помощью мотопомпы было откачано 125 куб.м воды.

Для ликвидации последствий ненастья были привлечены 14 человек личного состава, 3 единицы спецтехники и 3 мотопомпы. Всего за 15 августа было откачано 945 куб.м воды.