STATUS QUO

Мерія пообіцяла допомогти львів'янам, які постраждали від компанії "Ірокс"

Мерія допомагатиме львів’янам, які придбали житло у незаконних новобудовах компанії "Ірокс". Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

За даними прес-служби, управлінням захисту економіки у Львівській області було встановлено і доведено причетність керівника компанії "Ірокс" до незаконного заволодіння коштами громадян на суму 6,5 млн грн. та будівництва багатоквартирних житлових будинків на самовільно захоплених земельних ділянках у різних районах міста Львова. Як повідомили у юридичному департаменті, керівник підприємства забудовника — ПрАТ "Ірокс", під виглядом оформлення договірних відносин із мешканцями Львова та Львівської області в частині залучення їх коштів для здійснення будівництва багатоквартирних житлових будинків, незаконно заволодів коштами громадян, надаючи неправдиву інформацію щодо наявності усіх необхідних дозвільних документів на будівництво житла.

"Минулому тижня працівниками управління захисту економіки у Львівській області було оголошено підозру керівнику компанії "Ірокс" Микичаку І. П. в 12 епізодах шахрайства, тобто, мова йде про те, що людям було продано квартири в будинках, які будуються без жодних документів. Також оголошено підозру вчинення такого злочину, як самовільне захоплення земельної ділянки. Це щодо будівництва на вулиці Шевченка. Безпосередньо працівниками управління захисту економіки було проведено величезну роботу і треба віддати їм належне за це. Вони провели всі необхідні експертизи, зібрали докази і станом на сьогодні всі справи є завершені, і будуть передані до суду. Основна справа буде слухатися в Шевченківському районному суді м. Львова", - розповіла Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту Львівської міської ради.

За її словами, впродовж останніх десятьох років міський голова неодноразово наголошував на тому, що ці будинки будуються незаконно, що на них немає виданих жодних документів і закликав львів’ян не купувати ці квартири. Зараз вже десятки людей звернулися за захистом своїх прав, тобто заявили про те, що вони були ошукані.

"Наша позиція чітка: компанія "Ірокс" повинна понести відповідальність за скоєні правопорушення, звичайно його буде встановлювати суд. Місто не має якоїсь агресивної позиції по відношенню до людей, які придбали квартири у компанії "Ірокс". Ми будемо вибудовувати по кожному незаконно збудованому будинку механізм врегулювання цієї ситуації і в подальшому працювати разом з цими людьми. Ми свою відповідальність розуміємо, ці люди — це львів’яни, і ми їх самих не залишимо в цій ситуації", - зазначила директор департаменту.


Мэрия будет помогать львовянам, которые приобрели жилье в незаконных новостройках компании "Ирокс". Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

По данным пресс-службы, управлением защиты экономики во Львовской области была установлена и доказана причастность руководителя компании "Ирокс" к незаконному завладению средствами граждан на сумму 6,5 млн грн. и строительства многоквартирных жилых домов на самовольно захваченных земельных участках в разных районах города Львова. Как сообщили в юридическом департаменте, руководитель предприятия застройщика - ЗАО "Ирокс", под видом оформления договорных отношений с жителями Львова и Львовской области в части привлечения их средств для осуществления строительства многоквартирных жилых домов, незаконно завладел средствами граждан, предоставляя ложную информацию о наличии всех необходимых разрешительных документов на строительство жилья.

"На прошлой неделе сотрудниками управления защиты экономики во Львовской области было объявлено подозрение руководителю компании "Ирокс" Микичак И. П. в 12 эпизодах мошенничества, то есть, речь идет о том, что людям были проданы квартиры в домах, которые строятся без документов. Также объявлено подозрение о совершении такого преступления, как самовольный захват земельного участка. Это по строительству на улице Шевченко. Непосредственно сотрудниками управления защиты экономики была проведена огромная работа и надо отдать им должное за это. Они провели все необходимые экспертизы, собрали доказательства и на сегодня все дела завершены и будут переданы в суд. Основная дело будет слушаться в Шевченковском районном суде Львова", - рассказала Елена Пайонкевич, директор юридического департамента Львовского городского совета.

По ее словам, на протяжении последних десяти лет мэр неоднократно подчеркивал, что эти дома строятся незаконно, что на них не выданы документы и призвал львовян не покупать эти квартиры. Сейчас уже десятки людей обратились за защитой своих прав, т.е. заявили о том, что они были обмануты.

"Наша позиция четкая: компанія "Ирокс" должна понести ответственность за совершенные правонарушения, это будет устанавливать суд. Город не имеет какой-то агрессивной позиции по отношению к людям, которые приобрели квартиры у компании "Ирокс". Мы будем выстраивать по каждому незаконно построенному дому механизм урегулирования этой ситуации и в дальнейшем работать вместе с этими людьми. Мы свою ответственность понимаем, эти люди - это львовяне, и мы не оставим в этой ситуации", - отметила директор департамента.

comments powered by Disqus