STATUS QUO

На Львівщині на пожежі виявили тіло чоловіка

У Яворівському районі на пожежі виявлено тіло загиблого чоловіка. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України у Львівській області.

15 травня о 02:38 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в с. Воля - Добростанська Яворівського району. Пожежа виникла в дерев'яному житловому будинку, критому шифером.

До місця виклику виїхали рятувальники 53-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Новояворівськ та 60 державний пожежно-рятувальний пост сел. Івано-Франкове.

На момент прибуття вогнеборців до місця виклику, вогонь швидко поширився дерев'яними конструкціями та повністю охопив будинок. Під час розвідки пожежі, в одній з кімнат було виявлено тіло загиблого чоловіка. Ним виявився власник будинку - чоловік 1965 року народження. О 03:43 пожежу локалізували, та о 04:05 повністю ліквідували. Внаслідок пожежі вогнем знищено житловий будинок.

Обставини події встановлюються.


В Яворовском районе на пожаре обнаружено тело погибшего мужчины. Об этом сообщает пресс-служба ГСЧС Украины во Львовской области.

15 мая в 2:38 в Службу спасения "101" поступило сообщение о пожаре в с. Воля - Добростанская Яворовского района. Пожар возник в деревянном жилом доме, крытом шифером.

К месту вызова выехали спасатели 53-й государственной пожарно-спасательной части г. Новояворовск и 60 государственный пожарно-спасательный пост пос. Ивано-Франково.

На момент прибытия пожарных к месту вызова, огонь быстро распространился по деревянным конструкциям и полностью охватил дом. Во время разведки пожара, в одной из комнат было обнаружено тело погибшего мужчины. Им оказался владелец дома - мужчина 1965 года рождения. В 3:43 пожар был локализован, и в 04:05 полностью ликвидирован. В результате пожара огнем уничтожен жилой дом.

Обстоятельства происшествия устанавливаются.