STATUS QUO

Пенсіонерка на Львівщині сіла на шпагат у 93 роки

На Львівщині пенсіонерка встановила рекорд України, сівши на шпагат у 93 роки. Про це повідомляє ZAXID.NET.  

93-річна Надія Шаригіна з Кам’янки-Бузької потрапила у Книгу рекордів України, завдяки своїй хорошій спортивній формі. Пенсіонерка змогла сісти на повздовжній шпагат і її визнали найгнучкішою жінкою поважного віку в Україні. Про це інформує Національний реєстр рекордів на своїй офіційній сторінці у Facebook.

У повідомленні зазначено, що у Книзі рекордів Гіннеса зафіксовано виконання шпагату у віці 95 років мешканка США.

Надія Шаригіна розповіла журналістам , що у молодості ніколи не займалась спортом та тим більше не сідала на шпагат, а тренуватись розпочала після 60 років. Пенсіонерка присвятила свій рекорд онукові Данилу, який у дитинстві надихнув її сісти на шпагат.

cb833ef89eb155f2128c3b3c6c709862.jpg


На Львовщине пенсионерка установила рекорд Украины, сев на шпагат в 93 года. Об этом сообщает ZAXID.NET

93-летняя Надежда Шарыгина из Каменки-Бугской попала в Книгу рекордов Украины, благодаря своей хорошей спортивной форме. Пенсионерка смогла сесть на продольный шпагат и ее признали гибкой женщиной преклонного возраста в Украине. Об этом сообщает Национальный реестр рекордов на своей официальной странице в Facebook.

В сообщении отмечается, что в Книге рекордов Гиннеса зафиксировано выполнение шпагата в возрасте 95 лет жительница США.

Надежда Шарыгина рассказала журналистам, что в молодости никогда не занималась спортом и тем более не садилась на шпагат, а тренироваться начала после 60 лет. Пенсионерка посвятила свой рекорд внуку Даниле, который в детстве вдохновил ее сесть на шпагат.

comments powered by Disqus