STATUS QUO

суд, поджег дом

Львів'янин, який сп'яну підпалив будинок з людиною, отримав строк

Львів'янин, який сп'яну підпалив будинок, внаслідок чого загинула людина, отримав строк. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Трагедія сталася 25 серпня 2016 року. Обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, вирішив знищити сміття, яке знаходилось у будинку, облив помешкання легкозаймистою рідиною та підпалив цигаркою. На той час у будинку знаходились чотири людини. Одна з них загинула під час пожежі.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину в інкримінованому кримінальному правопорушенні визнав повністю, бажає стати на шлях виправлення та просить суворо не карати.

Франківський районний суд м. Львова визнав чоловіка винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.194 КК України (умисне знищення майна), та призначив покарання у виді  4 років позбавлення волі.


Львовянин, который спьяну поджег дом, в результате чего погиб человек, получил срок. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

Трагедия произошла 25 августа 2016 года. Обвиняемый, находясь в состоянии алкогольного опьянения, решил уничтожить мусор, который находился в доме, облил помещения легковоспламеняющейся жидкостью и поджег сигаретой. В то время в доме находились четыре человека. Один из них погиб во время пожара.

В судебном заседании обвиняемый свою вину в инкриминируемом уголовном правонарушении признал полностью, желал стать на путь исправления и просил строго не наказывать.

Франковский районный суд Львова признал мужчину виновным в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.2 ст.194 УК Украины (умышленное уничтожение имущества), и назначил наказание в виде 4 лет лишения свободы.

Автор: Тетяна Костенко