STATUS QUO

У Львові просять "вечірній" транспорт

Курсування громадського транспорту до 23:00 просять у петиції, що зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій. 

Автор петиції Данило Березюк скаржиться на відсутність громадського транспорту у вечірній час та пропонує зобов'язати перевізників (і Львівелектротранс, і автобусних) забезпечити на кожному маршруті "денну" кількість транспорту (тобто таку саму, як протягом дня) до 22:00. У проміжку між 22:00 та 23:00 кількість транспорту на маршрутах може бути наполовину зменшена.

"Зрозуміло, що механізм реалізації цієї ініціативи буде доволі довгим і складним, однак вирішення даної проблеми має бути на "порядку денному" міської влади. Кожен львів'янин має бути впевненим, що зможе ввечері доїхати додому не лише на таксі, а й автобусом, тролейбусом чи трамваєм!" – зазначає він.


Курсирования общественного транспорта до 23:00 просят в петиции, которая зарегистрирована в Единой системе местных птицей

Автор петиции Даниил Березюк жалуется на отсутствие общественного транспорта в вечернее время и предлагает обязать перевозчиков (и Львовэлектротранс, и автобусных) обеспечить на каждом маршруте "дневное" количество транспорта (то есть такое ​​же, как в течение дня) до 22:00. В промежутке между 22:00 и 23:00 количество транспорта на маршрутах может быть наполовину уменьшено.

"Понятно, что механизм реализации этой инициативы будет довольно долгим и сложным, однако решение данной проблемы должно быть на "повестке дня" городской власти. Каждый львовянин должен быть уверен, что сможет вечером доехать домой не только на такси, но и автобусом, троллейбусом или трамваем!" - отмечает он.