STATUS QUO

У Львові чоловік сильно побив дружину

Правоохоронці повідомили про підозру чоловікові, який заподіяв співмешканці тяжкі тілесні ушкодження. Травмована жінка госпіталізована у лікарню. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Шевченківський відділ поліції 12 жовтня надійшло повідомлення про те, що в один із львівських травмпунктів близько 06.00 з будинку на вулиці Миколайчука доставлена жінка з тяжкими травмами. Правоохоронці з’ясували, що тілесні ушкодження львів’янці під час побутового конфлікту заподіяв її співмешканець, 39-річний місцевий житель, який знаходився у стані алкогольного сп’яніння.

Чоловікові повідомлено про підозру у скоєнні злочину за ч.1 ст.121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Статтею передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років. Невдовзі суд обере зловмиснику міру запобіжного заходу.  Досудове розслідування триває.


Правоохранители сообщили о подозрении мужчине, который причинил сожительнице тяжкие телесные повреждения. Травмированная женщина госпитализирована в больницу. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Шевченковский отдел полиции 12 октября поступило сообщение о том, что в один из львовских травмпунктов около 06.00 из дома на улице Миколайчука доставлена ​​женщина с тяжелыми травмами. Правоохранители выяснили, что телесные повреждения львовянке во время бытового конфликта нанес ее сожитель, 39-летний местный житель, который находился в состоянии алкогольного опьянения.

Мужчине сообщено о подозрении в совершении преступления по ч.1 ст.121 УК Украины (умышленное тяжкое телесное повреждение). Статьей предусмотрено наказание в виде лишения свободы на срок от пяти до восьми лет. Вскоре суд изберет злоумышленнику меру пресечения. Досудебное расследование продолжается.